دانلود رایگان قالب و نمونه های آماده افزونه Slider Revolution وردپرس

42 تمپلت رایگان افزونه اسلایدر رولوشن برای وب سایت

بیش از 42 مورد از بهترین قالب اسلایدر های دمو و نمونه های آماده (tempalte) افزونه Slider Revolution وردپرس را به صورت رایگان برای دانلود قرار داده ایم.

افزونه اسلایدر رولوشن بدون شکی یکی از بهترین افزونه های وردپرس برای ساخت اسلایدر های شیک و مدرن می باشد. این افزونه توانایی بالایی در ساخت انواع اسلایدر های سه بعدی و اسلایدر های تمام صفحه را دارد. شما به راحتی می توانید با آن اقدام به ساخت انواع اسلایدر ها کنید و امکانات بیشماری در اختیار شما برای این منظور وجود دارد.

این امکانات به حدی قوی می باشد که شما می توانید یک اسلایدر کاملا شخصی را برای خود ایجاد نمایید و حتی از ویدیو ها نیز در اسلایدر خود استفاده نمایید.

بیشتر قالب های داخلی و خارجی که دارای اسلاید می باشند از همین افزونه استفاده کرده اند. اما اگر شما مبتدی باشید و بخواهید از نمونه های آماده این افزونه استفاده کنید ما برای شما پکیجی را تدارک دیده ایم که در آن بیش از 50 نمونه و تمپلت آماده برای ورژن های 4 و 5 این افزونه وجود دارد.

آموزش نحوه استفاده از قالب ها و نمونه های اماده افزونه Slider Revolution

  • ابتدا فایل ارائه شده زیر را دانلود کنید. این فایل شامل نسخه حرفه ای و دمو ها می باشد.
  • سپس در بین فایل های موجود نسخه ارائه شده از افزونه Slider Revolution را نصب کنید.
  • حال از پنل کناری داشبورد وردپرس، وارد تنطیمات افزونه شوید در این صفحه گزینه import slider را انتخاب کنید.

  • در این مرحله پنجره ای برای شما باز می شود که می توانید با زدن دکمه Browse  وارد فایل دانلود شده شوید و با توجه به ورژن افزونه خود یکی از دمو های موجود در فایل های  examples-v5.x و یا examples-v4.x را انتخاب کنید. (همان طور که در تصویر بالا مشاهده می شود برای نمونه سه مورد را وارد کرده ایم.)

حال می توانید با شخصی سازی خود از این اسلایدر های نمونه در هر جایی از وب سایت خود استفاده کنید.

 

خبرنامه
خبرنامه
دریافت جدیدترین مطالب
در هر زمانی می تواند خرنامه را لغو کنید.
ممکن است شما دوست داشته باشید
نمایش دیدگاه ها (9)