نمایش افراد آنلاین در اینستاگرام در بروزرسانی جدید

0

بروزرسانی جدید اینستاگرام افراد آنلاین را نشان می دهد، اگر نمی خواهید زمان آنلاین بودن در اینستاگرام را مخفی کنید این آموزش ساده را در ادامه مطالعه کنید.

در ماه ژانویه , اینستاگرام، ویژگی را معرفی کرد که در آن زمان آخرین فعالیت شما در اینستاگرام را نشان می داد، حال اینستاگرام امکان جدیدی را اضافه کرده است که آنلاین بودن دوستانتان را به شما نشان می دهد.

دفعه بعد که  شما وارد بخش ارسال پیام دایرکت شدید ، در صورتی که هر کدام از دوستان شما آنلاین باشد نقطه‌ی سبز رنگی را در کنار نام آن ها خواهید دید . این شرکت می‌گوید هدف از این کار آسان تر کردن برقراری ارتباط با مردم است .

این ویژگی برای کسانی خوب است که به طور فعال با دوستان خود به چت کردن مشغول هستند- اما اگر شما خیلی علاقه مند به این ویژگی نیستید و ترجیح می‌دهید که افراد از آنلاین بون شما مطلع نباشند، می‌توانید آن را خاموش کنید .

به سادگی به تب پروفایل بروید، منوی Settings را باز کنید , به  Privacy and Security بروید، بر روی Activity Status ضربه بزنید و آن را خاموش کنید . این نه تنها status شما را پنهان می‌کند ، دیگر افراد قادر نخواهند بود زمان آنلاین شدن شما را ببینید .

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
دیدگاه بگذارید