دانلود سریال دل قسمت ۱ تا ۳۳

سریال دل ، یک سریال عاشقانه و درام از منوچهر هادی می باشد که قرار است سال 98 برای دانلود و تماشا در سینمای خانگی قرار بگیرد.

منوچهر هادی که سابقه ساخت سریال عاشقانه و فیلم هایی همچون من سالوادور نیستم، کارگر ساده نیازمندیم، آیینه بغل، پاهای بی قرار، قرنطینه و … را در کارنامه دارد.

 

سریال دل

سریال نمایش خانگی «دل» به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی ایرج محمدی با داستانی عاشقانه به نویسندگی بابک و میثم کایدان از اول تیرماه 97 پیش تولید خود را آغاز کرده است  و در شهریور ماه وارد مرحله تولید می شود. به نظر می رسد زمستان امسال آماده پخش شود.

 

بازیگران حاضر در سریال دل:

از جمله بازیگرانی سرشناسی که تا کنون حضورشان تایید شده است ،  حامد بهداد ، سعید راد ، ساره بیات ، یکتا ناصر ، مهراوه شریفی‌نیا،افسانه بایگان و نسرین مقانلود می باشد و عوامل  دیگری نیز به این سریال اضافه خواهند شد . این مجموعه در ۲۸ قسمت تولید می شود و از آنجا که مضمونی عاشقانه دارد احتمال می رود یکی از پر بازدیدترین سریال های 98 باشد.

بیژن امکانیان و بهاره حسینی در پشت صحنه سریال «دل»
بیژن امکانیان و بهاره حسینی در پشت صحنه سریال «دل»

منوچهر هادی در این سریال تقریبا با همان عوامل سریال عاشقانه کار می کند و سرمایه گذار این سریال بنا منابع خبر صادق یاری می باشد.

وقتی صحبت از سریال عاشقانه می شود کمی کار سخت می شود و با توجه به اینکه در این چند سال اخیر سریال های عاشقانه از موفقیت بیشتری در نمایش خانگی برخوردار بوده اند ساختن یک اثر جدید و متفاوت با کار های قبلی به مراتب سخت تر می باشد . منوچهر هادی معتقد است این سریال فرمت جدید دارد و امید می رود شاهد یک سریال جذاب در اوایل سال 98 باشیم.

 

 

 
 
 
 
ممکن است شما دوست داشته باشید