دانلود سریال دل قسمت 1 تا 33

سریال دل ، یک سریال عاشقانه و درام از منوچهر هادی می باشد که قرار است سال 98 برای دانلود و تماشا در سینمای خانگی قرار بگیرد.

منوچهر هادی که سابقه ساخت سریال عاشقانه و فیلم هایی همچون من سالوادور نیستم، کارگر ساده نیازمندیم، آیینه بغل، پاهای بی قرار، قرنطینه و … را در کارنامه دارد.

 

سریال دل

سریال نمایش خانگی «دل» به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی ایرج محمدی با داستانی عاشقانه به نویسندگی بابک و میثم کایدان از اول تیرماه 97 پیش تولید خود را آغاز کرده است  و در شهریور ماه وارد مرحله تولید می شود. به نظر می رسد زمستان امسال آماده پخش شود.

 

بازیگران حاضر در سریال دل:

از جمله بازیگرانی سرشناسی که تا کنون حضورشان تایید شده است ،  حامد بهداد ، سعید راد ، ساره بیات ، یکتا ناصر ، مهراوه شریفی‌نیا،افسانه بایگان و نسرین مقانلود می باشد و عوامل  دیگری نیز به این سریال اضافه خواهند شد . این مجموعه در ۲۸ قسمت تولید می شود و از آنجا که مضمونی عاشقانه دارد احتمال می رود یکی از پر بازدیدترین سریال های 98 باشد.

بیژن امکانیان و بهاره حسینی در پشت صحنه سریال «دل»
بیژن امکانیان و بهاره حسینی در پشت صحنه سریال «دل»

منوچهر هادی در این سریال تقریبا با همان عوامل سریال عاشقانه کار می کند و سرمایه گذار این سریال بنا منابع خبر صادق یاری می باشد.

وقتی صحبت از سریال عاشقانه می شود کمی کار سخت می شود و با توجه به اینکه در این چند سال اخیر سریال های عاشقانه از موفقیت بیشتری در نمایش خانگی برخوردار بوده اند ساختن یک اثر جدید و متفاوت با کار های قبلی به مراتب سخت تر می باشد . منوچهر هادی معتقد است این سریال فرمت جدید دارد و امید می رود شاهد یک سریال جذاب در اوایل سال 98 باشیم.

 

 

 
 
 
 
خبرنامه
خبرنامه
دریافت جدیدترین مطالب
در هر زمانی می تواند خرنامه را لغو کنید.
ممکن است شما دوست داشته باشید
دیدگاه بگذارید