معرفی گوشی گلکسی نوت 9 سامسونگ و 9 ویژگی مهم آن

بالاخره گوشی گلکسی نوت 9 سامسونگ در روز 18 مرداد ماه معرفی شد و در ادامه به معرفی 9 ویژگی مهم این گوشی به همراه ویدیوهای مربوط به این گوشی خواهیم پرداخت.

اولین چیزی که نگاه ما را به خود جلب می کرد طراحی زیبای این گوشی بود که با یک صفحه نمایش 6.4 اینچی معرفی شده بود. این گوشی قرار است در چهار رنگ مسی، صورتی، آبی آسمانی، و مشکی به بازار عرضه شود.

1 در دوربین این گوشی ما شاهد پیشرفت هایی هستیم . ویژگی Flaw Detection در بهتر عکس گرفتن به شما کمک می کند و اگر اشکالی در عکس گرفتن وجود داشته باشد به شما هشدار می دهد و از شما می خواهد عکس گرفتن را تکرار کنید. برای مثال اگر عکس تار باشد یا چشم یکی از سوژه های شما بسته باشد این موضوع را به شما اعلام می کند. همچنین رنگ تصاویر نیز ارتقا یافته و به کمک هوش مصنوعی رنگ ها را بهینه سازی می کند.

2 ویژگی بعدی مربوط به باتری قوی این گوشی می باشد که حسابی شاهد تفاوت محسوسی با محصولات قبلی سامسونگ مانند نوت 8 بوده ایم. گوشی نوت 9 دارای یک باتری 4000 میلی آمپری می باشد ، در حالی که نوت 8 از یک باتری 3300 میلی آمپری استفاده می نمود.

3 اما یکی دیگر از ویژگی های جذاب نوت 9 ارتباط با صفحه نمایش های بزرگ می باشد که با یک کابل تبدیل مخصوص صورت می گیرد و دیگر نیازی به دکس داک نیست و همه چیز بیش از پیش ساده تر شده است.

4 از دیگر ویژگی های جدید و محسوس در نوت 9 مربوط به قلم S Pen این گوشی می باشد که دست خوش تغییرات جدیدی شده است . از جمله اینکه نوع ارتباط بین قلم و گوشی به بلوتوث تغییر یافته است و همین باعث شده است تا به کمک این قابلیت امکانات بیشتری از طریق این قلم برای کاربر فراهم شود . از جمله اینکه شخص می تواند مداد را تا فاصله حدود 10 متری از گوشی دور کند و از طریق آن شاتر دوربین را فعال کند.

5 ویژگی دیگر این قلم ، استفاده از آن به عنوان نشانگر فیزیکی می باشد که می تواند کاربرد بسیار خوبی در کنفرانس ها و کلاس های آموزش داشته باشد و ترکیب این ویژگی با اتصال راحت نوت 9 به صفحه نمایش های بزرگ ، امکانات ویژه ای را در اختیار کاربران قرار می دهد.

6 یک گوشی قدرتمند مانند نوت 9 مطمئنا گرمای زیادی را هم تولید خواهد کرد ، اما سامسونگ به فکر این موضوع نیز بوده است و از تکنولوژی جدید خود به نام water carbon cooling در این گوشی استفاده نموده است. این تکنولوژِی تا 21 درصد دمای گوشی را کاهش می دهد.

7 ویژگی بعدی مربوط به حافظه آن می باشد که از مقدار پایه 128 گیگ آغاز می شود و کاربر تا حافظه 528 گیگ را نیز می تواند انتخاب کند . و حتی یک شیار نیز برای حافظه خارجی در نظر گرفته شده است که خیال شما را بابت مشکل کمبود فضا راحت می کند.

8 اضافه شدن یک رنگ آبی تیره برای گوشی که با یک قلم طلایی رنگ همراه شده نیز از ویژگی های جدید این گوشی به حساب می آید. ترکیب این دو رنگ زیبایی دوچندانی را برای نوت 9 به ارمغان آورده است.

9 اگر چه اپل پاییز گذشته قول  شارژری به نام Flaw Detection را داده بود اما سامسونگ پیش از آن ها این ویژگی را در نوت 9 قرار داد. این شارژر بی سیم برای هندست ها و ساعت های هوشمند این شرکت نیز کار می کند و می توان به طور همزمان آن ها را شارژ نمود.

منبع techradar gadgetsnow
خبرنامه
خبرنامه
دریافت جدیدترین مطالب
در هر زمانی می تواند خرنامه را لغو کنید.
ممکن است شما دوست داشته باشید
دیدگاه بگذارید