اولین تلویزیون 88 اینچی 8k جهان توسط الجی معرفی شد

اولین تلویزیون 88 اینچی 8k جهان توسط شرکت معروف کره ای ، یعنی LG  در نمایشگاه IFA 2018 برلین معرفی شد. تلویزیونی که شاید کاربرد چندانی ندارد اما برای نمایش قدرت بسیار خارق العاده می باشد.

رقابت الجی و سامسونگ بر سر تلویزیون تمامی ندارد. چند سال پیش تلویزیون های خمیده  و ۴K مد بود ،  اما این بازی LG و سامسونگ تمامی ندارد و همچنان آن ها به دنبال ساخت تلویزیون های با کیفیت تر اما غیر ضروری و بدون استفاده هستند . در حالی که سامسونگ روز گذشته در نمایشگاه IFA 2018 ،  اولین تلویزیون  8K QLED TV خود را معرفی نموده بود.  الجی نیز برای اینکه از رقیب کره ای خود عقب نماند و همه افتخارات نصیب سامسونگ نشود امروز اولین و بزرگترین تلویزیون 8K OLED را معرفی کرد.

در واقع هیچ نوع اطلاعاتی در مورد قیمت و مشخصات فنی آن ها وجود ندارد و این محصولات بیشتر برای نمایش قدرت و یک محصول آزمایشی به حساب می آید . لقب اولین تلویزیون 8k الجی نیز احتمالا به خاطر 3 اینچ بیشتر بودن از تلویزیون سامسونگ می باشد. و بله ، باور نکردنی به نظر می‌رسد .

به نظر رقابت این دو کمپانی فقط بر سر تلویزیون های 8k نمی باشد . زیرا سامسونگ در حال نزدیک شدن به فروش تلویزیون های 146 اینچی میکرو ال ای دی  4k خود می باشد و از آن طرف الجی نیز سعی دارد تا با معرفی تلویزیون 173 اینچی خود به مشتریان بگوید تلویزیون هر چه بزرگتر باشد، بهتر است.

منبع engadget
خبرنامه
خبرنامه
دریافت جدیدترین مطالب
در هر زمانی می تواند خرنامه را لغو کنید.
ممکن است شما دوست داشته باشید
دیدگاه بگذارید