دانلود به وقت شام ، جدیدترین اثر ابراهیم حاتمی کیا

فیلم به وقت شام جدیدترین کار حاتمی کیا جهت دانلود در سایت قرار گرفته است و علاقه مندان به دیدن این فیلم می توانند هم اکنون این فیلم را از آدرس زیر به صورت قانونی دانلود کنند.

رمز فایل ها : KSEWPFMEWRUCHSEL

توجه : حجم مصرفی جهت دانلود این فیلم رایگان است. جهت اطلاع از داشتن شرایط به این صفحه بروید.

لینک های دانلود به وقت شام | همه کیفیت ها

 

 

توضیح مختصر در مورد فیلم به وقت شام:

فیلم به وقت شام اثری اکشن به حساب می آید که در فضای جنگ بین سوریه و داعش می پردازد و از نظر جلوه های ویژه یکی از بهترین فیلم های حال حاضر کشور می باشد .بنا به گزارش سینماتیکت ، این فیلم توانسته در مجموع فروش 13 میلیاردی را در گیشه به دست بیاورد و اکنون نیز آماده است وارد سینمای خانگی شود.

به وقت شام فیلمی به کارگردانی و نویسندگی ابراهیم حاتمی‌کیا محصول سال ۱۳۹۶ می‌باشد.این فیلم ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ در سینماهای کشور اکران شد و موفق‌شده است ۳ سیمرغ بلورین را در سی و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر دریافت کند.

در داستان در مورد یک هواپیمای ایرانی است که در حال جابجایی یک محموله به سوریه می باشد و در آنجا در دام داعش می افتد . خلبان و کمک خلبان این هواپیما پدر و پسر هستند و داستان فیلم حول این موضوع و تلاش آن ها برای نجات یافتن از دست داعشی ها رخ می دهد.

از حاشیه های جالب این فیلم ، نوع تبلیغی بود که برای این فیلم در یک مجتمع تجاری روی داد و در فضای مجازی دست به دست چرخید.

از بازیگران این فیلم می توان به بابک حمیدیان – هادی حجازی فر-پیر داغر، خالد السید، جوزف سلامه، رامی عطاالله، لیث المفتی، علی سکر، سامر خلیلی و محمد شعبان اشاره کرد.

ممکن است شما دوست داشته باشید