10 قانون طلایی برای حفظ زیبایی و جلوگیری از پیری در 25 سالگی

مطالعات نشان می دهد که  تولید کلاژن در بدن شما از 25 سالگی شروع به کاهش می کند، که منجر به ظهور علائم اولیه پیری می شود! 25 سالگی که خیلی زوده ، اینطور نیست؟

خوب، حالا نمی خواد ناراحت این موضوع شوید ! اگر شما می خواهید وارد 25 سالگی شوید و یا از 25 سالگی عبور کرده اید و یا سنتان خیلی بیشتر از 25 سال است ، هنوز راه حل هایی وجود دارد که می توانید برای حفظ زیبایی و جلوگیری از پیری در سن 25 سالگی انجام دهید. ما به شما 10 قانون طلایی را ارائه می دهیم که باید برای جوان ماندن از آن ها پیروی کنید:

۱ حفظ کردن جوانی

ما می دانیم که شما در این سن بسیار علاقه مند به خرید محصولات آرایشی و جوان کننده هستید ، اما از همین الان آن ها را متوقف کنید. در این سن، شما واقعا نیازی به محصولات جوان سازی و از این دست لوازم برای سلامتی پوست و جوان به نظر رسیدن ندارید. هدف شما باید این باشد که صورت خود را تازه و بشاش نگهدارید و راه را برای ایجاد چین و چروک بر روی صورت خود در آینده ببندید! از این رو، اگر مواد آرایشی را پیدا کردید که پوست شما را عوض می کند، همین الان آن ها را دور بیاندازید.

6 روش زیبا و جذاب شدن بدون مواد آرایشی را بخوانید.

 

۲  خودتان را از داخل و خارج هیدارته نگه دارید

 خودتان را از داخل و خارج هیدارته نگه دارید

مرطوب کننده آن چیزی است که در بین لوازم آرایشی به آن نیاز دارید. یک مرطوب کننده خوب با اسید هیالورونیک در بالای لیست لوازم آرایشی شما قرار می گیرد. شما باید روزانه از مرطوب کننده استفاده کنید تا از خشکی پوست جلوگیری کنید . زیرا خشکی باعث می شود شما پیرتر نشان داده شوید. دقت کنید که، هیدراته کردن فقط از بیرون نیست و شما با مصرف آب زیاد می توانید از درون نیز بدن خود را هیدراته کنید.

۳  صورت خود را لمس نکنید

با لمس کردن صورت تان می توانید به زیبایی خود آسیب وارد کنید. شما باید تا جایی که ممکن است از برخورد هر گونه شی خارجی با پوست خود جلوگیری کنید. وقتی با تلفن صحبت می کنید، گوشی را از خود دور بگیرید، همچنین در هنگام خواب بر روی شکم نخوابید و صورتتان را بر روی دست نگذارید.

۴  از خورشید دور بمانید

 از خورشید دور بمانید

اشعه های خورشید یکی از بزرگترین عوامل موثر بر روی پیری پوست و سایر مشکلات پوستی می باشد. از این رو باید از خورشید دور بمانید. و حتی زمانی که در یک روز آفتابی ، به خارج از خانه می روید باید از کرم ضد آفتاب با SPF بالا استفاده کنید.

۵ عادت های غلط را چال کنید

هنگامی که شما هنوز مجرد هستید، بیشتر احتمال دارد که به بیرون بروید، غذاهای ناسالم و فست فود بخورید . این عادت ها، در حالی که ممکن است اوقات خوشی را برای شما رقم بزند ، به سلامتی و پوست شما آسیب می رسانند! مواد غذایی چرب و الکل می تواند پوست شما را در دراز مدت خراب کند. شما باید به جای این عادت ها، به موقع بخوابید و زود از خواب بیدار شوید و وعده های غذایی خود را از مواد سالم انتخاب نمایید.

۶  پوست خود را به صورت منظم پاک کنید

 پوست خود را به صورت منظم پاک کنید

آلودگی در محیط اطراف می تواند باعث پیری زودرس شود . به منظور دور نگه داشتن پوست از اثرات مضر آلودگی های محیطی ، شما باید به تمیزی پوست خود اهمیت دهید .

۷ فقط از لوازم آرایشی با کیفیت استفاده کنید

آرایش چیزی است که شما در تمام طول روز آن را بر روی پوست خود دارید. اگر از مواد آرایشی با مواد شیمیایی بی کیفیت استفاده کنید، برای پوست شما مضر خواهد بود. از این رو،  پس از 25 سالگی ، سعی کنید پول خود را فقط صرف محصولات با کیفیت کنید. همچنین اطمینان حاصل کنید که ابزار آرایشی خود را همیشه تمیز نگه می دارید و به تاریخ انتقصای آن ها دقت می کنید.

۸ لبخند فراموش نشه

لبخند فراموش نشه

هر چقدر که بیشتر اخم کنید، بیشتر احتمال دارد که چین و چروک بر روی صورت شما نقش ببندد. به این معنی که وقتی شما در 50 سالگی هستید،  چهره شما همیشه اخمو و خشن خواهد بود. برای جلوگیری از این نوع حالت چهره باید آگاهانه بیشتر لبخند بزنید. با انجام مدیتیشن آرامش خود را حفظ کنید.

۹ مراقبت از بقیه قسمت های بدن

این فقط چهره شما نیست که باید در مورد ظاهر شدن علائم پیری در آن نگران باشید. علائم پیری ممکن است بر روی گردن و دست شما نیز ظاهر شود. از این رو ، شما باید توجه ویژه ای به این قسمت ها داشته باشید و آنها را بخشی حیاتی از برنامه زیبایی و جلوگیری از پیری خود قرار دهید. روش های استفاده از آلوئه ورا برای محافظت از  پوست را مطالعه کنید. 

۱۰ محافظت از موها

محافظت از موها

مراقبت از مو بخش دیگری از حفظ زیبایی شما به حساب می آید. نمی شود که چهره ای جذاب و زیبا داشته باشید اما موهای شما از لطافت و درخشندگی بر خوردار نباشد. از رنگ های شیمیایی بپرهیزد ، پروتئین مصرف کنید و از ماسک های بر پایه تخم مرغ برای موهای خود استفاده کنید.

پس از 25 سالگی، شما باید مراقب از خودتان را به صورت جدی آغاز کنید. نه تنها شما می توانید از پیری زود رس جلوگیری کنید بلکه با رعایت نکات بهداشتی سلامت خود را نیز حفظ کنید.

خبرنامه
خبرنامه
دریافت جدیدترین مطالب
در هر زمانی می تواند خرنامه را لغو کنید.
ممکن است شما دوست داشته باشید
دیدگاه بگذارید