بهترین باتری قلمی شارژی و شارژر آن

در اینجا قصد داریم بهترین باتری قلمی شارژی و شارژر های آن را در بازار جهانی به شما معرفی کنیم. باتری های قابل شارژ بسیار کارا و مقرون به صرفه هستند البته اگر از محصول با کیفیت استفاده کنید.

به طور خاص ، ما اینجا در مورد باتری های استاندارد AA و AAA صحبت می کنیم.  اگر چه این باتری های قلمی هزینه زیادی برای ما در بر دارند و علاوه بر آن به محیط زیست نیز آسیب می رسانند ، اما به نظر می رسد استفاده از این نوع باتری ها به این زودی ها متوقف نمی شود و هنوز خیلی از دستگاه ها هستند که با باتری های قلمی کار می کنند.

حداقل کاری که می توانید انجام دهید این است که با سرمایه گذاری مبلغ بیشتری پول ، اقدام به خرید باتری قلمی شارژی کنید . اما بهترین برند باتری شارژی چیست و کدام نوع شارژر ها برای این باتری های قلمی بهتر می باشد.

بهترین باتری قلمی شارژی : پاناسونیک Eneloop

پیشنهاد می کنیم:

از آنجایی که قطعات زیادی درون یک باتری قابل شارژ وجود ندارد، شناسایی برند ها کار سختی نمی باشد و روی هر باتری نام برند سازنده ، نوشته شده است. اما بدون شک برنده این بخش باتری های پاناسونیک Eneloop می باشد. برندی که برای ما ایرانی ها نیز بسیار شناخته شده است .

با توجه به داشتن عمر بیشتر و چرخه شارژی بیشتری ، باتری های Eneloop پاناسونیک در دو نوع AA و AAA گوی سبقت را از سایر رقبای خود ربوده اند.

بهترین باتری مقرون به صرفه: AmazonBasics

احتمالا، شما با خرید باتری های قابل شارژ ، کمی پول خود را نسبت به زمانی که باتری های یک بار مصرف می خرید ، پس انداز می کنید. خرید باتری های شارژی AmazonBasics می تواند این مقدار پس انداز را برای شما بیشتر کند.  عمر این باتری ها به اندازه باتری های پاناسونیک نیست اما هنوز چند صد بار می توانید آن را شارژ و مورد استفاده قرار دهید. این نوع باتری های 30 درصد نسبت به باتری های قلمی ارزان تر می باشند.

بهترین باتری قلمی شارژی با ظرفیت بالا: Xtech AA یا EBL AAA

بعضی از باتری ها در همان استاندارد AA یا AAA با ظرفیت بیشتری ارائه می شوند. در واقع این نوع باتری ها در قبال پرداخت هزینه اضافی ، مدت زمان بیشتری برای شما کار خواهند کرد. بهترین پیشنهاد ما برای خرید این نوع از باتری ها با استاندارد AA برند Xtech با ظرفیت 3100mAh می باشد که نسبت به باتری های معمول 50 درصد ظرفیت بیشتری دارند. این برند قیمت منطقی دارد، به خصوص زمانی که شما یک پک 20 یا 24 عددی از آن را خریداری کنید.

متاسفانه Xtech  باتری های قلمی با استاندارد AAA را تولید نمی کند. بنابراین ما برند EBL را برای این استاندارد از باتری ها پیشنهاد می کنیم.  این نوع باتری ها 25 درصد بیشتر از باتری های معمولی ظرفیت دارند و از بهترین ها در این نوع باتری به حساب می آیند.

بهترین شارژر ساده :EBL LCD Smart Battery Charger

قیمت13 دلار

مطمئنا شما نیاز به دستگاهی دارید که باتری های بالا را شارژ کند. و بهترین انتخاب دستگاهی است که بتواند انواع باتری ها را شارژ کند. یکی از بهترین انتخاب ها از نظر کیفیت و قیمت EBL LCD Smart می باشد.

این شارژر از باتری های قلمی AA و AAA پشتیبانی می کند . و به طور همزمان می توان هر دو نوع باتری را شارژ کرد. همچنین دارای یک LCD می باشد که مقدار شارژ شدن باتری را به شما اعلام می کند.

بهترین شارژر باتری قلمی با ظرفیت بالا: Tenergy TN438

قیمت 37 دلار

اگر شما به یک شارژر برای شارژ باتری های کنترلر های پلی استیشن نیاز دارید و یا از باتری های قلمی زیادی برای دستگاه های مختلف استفاده می کنید ، این برند به شما پیشنهاد می شود .

شما می توانید 8 باتری از نوع AA و 8 باتری از نوع AAA را با هم شارژ کنید. برای هر کدام از باتری ها نشانه گری در صفحه LCD وجود دارد که مقدار شارژ آن ها را نشان می دهد.

خبرنامه
خبرنامه
دریافت جدیدترین مطالب
در هر زمانی می تواند خرنامه را لغو کنید.
ممکن است شما دوست داشته باشید
نمایش دیدگاه ها (9)