معرفی 5 برنامه کاربردی برای آندروید

در سری معرفی برنامه های اندرویدی ، 5 تا از بهترین برنامه های کاربردی برای اندروید را برای این هفته در نظر گرفته ایم.

وقت آن رسیده که مقداری از حافظه گوشیتان را خالی کنید. زیرا می خواهیم 5 برنامه مفید و کاربردی را به شما معرفی کنیم .

 

برنامه Shorty

یک برنامه کاربردی که احتمالا شما هم از این برنامه خوشتان خواهد آمد . این برنامه یک کار انجام می دهد ، اما همان کار را به بهترین نحو انجام می دهد. همه ما برای بعضی از برنامه های مورد علاقه خود یک آیکون میانبر بر روی صفحه هوم اسکرین گوشی قرار داده ایم. اما چرا نمی شود یک فایل متنی یا یک موزیک را به صورت میانبر بر روی صفحه اصلی قرار داد؟

برنامه Shorty دقیقا همین کار را انجام می دهد و از هر چیزی که بخواهید می توانید یک میانبر درست کنید.

 

برنامه Power Shade برای تغییر نوار اعلان و مدیریت ان

کشیدن قسمت بالایی گوشی و خواندن نوتیفیکشن ها ، کاری است که بارها در طول روز انجام می دهید. یک کار تکراری که احتمالا از آن خسته شده اید و دوست دارید در بخش نوار اعلان خود تغییراتی را ایجاد کنید. خوب خوشبختانه این اپ ، برای همین کار ساخته شده است.

با این برنامه می توانید نوار الان خود را شخصی سازی کنید و رنگ آن را تغییر دهید یا یک تم جدید برای آن در نظر بگیرید .

 

برنامه Anti-theft Security

همان طور که از نام برنامه می توان حدس زد ، این برنامه امنیتی برای زمانی که گوشی شمابه سرقت رفته و دزدیده شده به کار می آید. این برنامه کاربردی برای آندروید ، به شما برای پیدا کردن گوشی ، زمانی که نمی دانید کجاست کمک می کند. و همچنین می توانید در صورت سرقت شدن گوشی ، اطلاعات خود را بازگردانی کنید. این برنامه می تواند در کنار برنامه پیش فرض گوگل به کار بیاید.

 

برنامه WaveEditor

یک برنامه جامع برای ضبط و ویرایش صدا می باشد . این اپ از انواع فرمت ها پشتیبانی می کند و یک سری ابزار پیشرفته مانند بریدن ، قیچی کردن و  تنظیم ورودی ، خروجی صدا و …  را در اختیار شما قرار می دهد.  این برنامه در دو نوع رایگان و پولی ارائه می شود.

 

برنامه Inware

این برنامه کاربردی همه چیز را به صورت منظم و ساده در اختیار شما قرار می دهد و به شما دقیقا می گوید که چه فضایی در گوشی وجود دارد و هر کدام از این فضا ها چگونه استفاده شده است ، رم دستگاه چه مقدار کار می کند ، وضعیت CPU چگونه است و همچنین اطلاعاتی را در مورد صفحه نمایش در اختیارتان قرار می دهد.

ا

 

اگر شما هم این هفته برنامه جدیدی پیدا کرده اید با دیگران در بخش دیدگاه ها به اشتراک بگذارید.

منبع androidpit
ممکن است شما دوست داشته باشید