5 تا از بهترین برنامه های آموزش تلفظ زبان انگلیسی برای آندروید (رایگان و پولی)

در این سری از معرفی اپلیکیشن ها ، می خواهیم 5 تا از بهترین برنامه های آموزش تلفظ زبان انگلیسی برای آندروید را به شما معرفی کنیم تا با این اپ ها  یادگیری زبان انگلیسی خود را تقویت کنید.

انگلیسی یکی از محبوب ترین زبان های جهان است و در بیش از 100 کشور ، از این زبان برای صحبت کردن استفاده می شود. مهم نیست که در چه بخشی از جهان سفر می کنید ، شما همیشه کسی را پیدا خواهید کرد که بتواند زبان انگلیسی را بفهمد و درک کند.

بنابراین اگر انگیسی زبان اول شما نیست، ضروری است که زمان اضافی را به یادگیری صحیح زبان انگلیسی در نظر بگیرید.

بسیاری از مردم اگر چه با زبان انگلیسی صحبت می کنند، اما تلفظ کلمات را صحیح انجام نمی دهند. بخش مهمی از یادگیری زبان انگلیسی تلفظ صحیح آن می باشد و  باعث می شود تا مطلب را صحیح تر به مخاطب منتقل کنید.

بیایید نگاهی به برخی از بهترین برنامه های آندروید برای یادگیری تلفظ انگلیسی داشته باشیم.

1 برنامه ENGLISH PRONUNCIATION

این برنامه جمع و جور نه تنها به شما می آموزد که چگونه کلمات انگلیسی را تلفظ کنید، بلکه به شما نشان می دهد که چگونه زبان خود را برای انجام تلفظ صحیح بچرخانید.

هنگامی که برنامه را برای اولین بار دانلود می کنید، از شما می خواهد که زبان خود را انتخاب کنید. هنگامی که شما این کار انجام دهید، مراحل یادیگیری تلفظ زبان انگلیسی آغاز می شود.

با کلیک بر روی یک حروف صدادار یا بی صدا ، گزینه های بیشتری نشان داده می شود. که دران می توانید نحوه حرکت دادن زبان را مشاهده کنید و همچنین به دو لهجه انگلیسی و آمریکایی آن حرف را بشنوید. هنگامی که روی بخش تمرین ضربه بزنید، برخی از کلمات با حروف گم شده را خواهید دید. شما باید کلمه صحیح را تایپ کنید با این کار امتیاز کسب می کنید.

اما این برنامه ضعف هایی هم دارد، برای مثال شما نمی توانید یک کلمه دلخواه تایپ کنید و تلفظ آن را بشنوید. از آنجا که این برنامه رایگان است با تبلیغات زیادی همراه خواهد بود.

 

 

2 برنامه SPEAK ENGLISH PRONUNCIATION

این اپ به شما نشان می دهد که چگونه می توانید تلفظ کلمات را یاد بگیرید. اما از کجا بفهمید که کلمات را درست تلفظ می کنید؟ یا خودتان باید صدایتان را ضبط کنید و به آن گوش دهید یا برنامه Speak English Pronunciation این کار را برای شما انجام خواهد داد.

اگر چه اکثر ویژگی های اپ تلفظ انگلیسی قبلی را دارد اما یک ویژگی آن را با برنامه قبلی متمایز کرده است . اینکه شما می توانید صدای خود را ضبط کنید و به تلفظ اصلی و نحوه تلفظ خود گوش دهید. این کار باعث می شود ایرادات خود را پیدا و آن ها را رفع کنید.

 

3 برنامه ENGLISH PRONUNCIATION: OFFLINE

دو برنامه ذکر شده در بالا برای آموزش تلفظ زبان انگلیسی ، به شما اجازه نمی دهند که زبان آموزان یک کلمه خاصی را برای شنیدن تلفظ آن وارد برنامه کنند. اما نسخه سبک این برنامه که زیر 3 مگابایت است به شما اجازه می دهد تا کلمات، عبارات و حتی جملات کامل را در باکس وارد کنید.  شما می توانید با ضربه زدن بر روی دکمه بلندگو به کلمه ها گوش کنید. دو گزینه دیگر نیز وجود دارد که تنظیماتی را بر روی صدا انجام می دهد.

4 برنامه UTTER

شما باید در اپ Utter ثبت نام کنید تا بتوانید از آن استفاده کنید. رابط کاربری برنامه باز طراحی شده است و به نظر کمی حرفه ای تر می رسد. ی رسد حرفه ای. شما با دوره های ای شروع خواهید کرد که در آن یک ربات هوش مصنوعی، شما را از طریق یک چت تعاملی هدایت می کند.

دوره های مختلفی برای سناریوهای متمایز وجود دارد مانند زمانی که شما با دوستان خود در مورد سفر، اداره ، کار و یا ارائه یک سخنرانی صحبت می کنید. سه سطح وجود دارد: سطح مبتدی برای کارهای روزمره مانند گفتن زمان، سطح متوسط برای گفتگوهای معمول با دوستان و سطح پیشرفته برای فضای اداره و کار.

پس از فراگیری اصول، آزمون واقعی با تلفظ شروع می شود که شما باید صدای خود را برای پاسخگویی به سوالات واقعیزندگی ثبت کنید. هدف Utter این است که به شما کمک کند برای هر وضعیت آماده باشید. دو درس اول در هر سطحی رایگان هستند. اما برای ادامه شما باید 2.49 دلار از طریق خرید درون برنامه پرداخت کنید.

 

5 برنامه ELSA

السا همراه با نرم افزار تشخیص گفتار به شما کمک می کند که تلفظ زبان انگلیسی خود را بهبود بخشید.

این برنامه دارای رابط کاربری زیبا و کاربردی است و موضوعاتی مختلفی از خدمات مشتری گرفته تا راننده تاکسی را می توان در آن یافت. هر موضوع با درس های فراوان همراه است. هنگامی که یک درس را آغاز می کنید، السا شما را صدا می زند و از شما می خواهد تا کلمات و عبارات خاصی را تکرار کنید. شما بازخوردی را از طرف اپ در مورد تلفظ خود دریافت خواهید کرد و با توجه به عملکرد شما ، خواسته می شود تا درس را تکرار کنید یا ادامه دهید. السا پس از چند بار تلاش برای تلفظ ، پیشنهادهایی را برای چرخش زبان و لب به شما ارائه می دهد. شما همچنین می توانید تلفظ خود را با ضربه زدن به دکمه گوش دهید.

السا ادعا می کند که حدود 2000 کلمه و عبارات روزمره را در خود دارد. شما به صورت رایگان به دو بخش اول هر درس دسترسی خواهید داشت و پس از آن شما می توانید با یک بار خرید نرم افزار به قیمت 79.99 دلار یا پرداخت 29.9 دلار برای یک سال از آن استفاده کنید.

یادگیری زبان انگلیسی به طور صحیح به یک مهارت لازم برای زندگی تبدیل شده است. زبان انگلیسی می تواند شما را از بسیاری از مشکلات نجات دهد. تا زمانی که شما کلمات را به درستی تلفظ می کنید کنید، لازم نیست نگران چیزی باشید.

ممکن است شما دوست داشته باشید