ویدیو مراحل ساخت خودرو BMW 2019 سری 3

در این مطلب ویدیو مراحل ساخت خوردو BMW 2019 سری سوم که شامل ساخت بدنه ، رنگ آمیزی ، کنترل کیفیت و مونتاژ قطعات می شود را مشاهده خواهید کرد و با خط تولید BMW 2019 آشنا می شوید.

BMW هفته جاری در نمایشگاه پاریس، سری جدید خودرو های سدان خود را به نمایش گذاشت و همانطور که شما در فیلم های زیر خواهید دید، تولید این خودروی محبوب در حال حاضر آغاز شده است.

این فیلم ها مربوط به کارخانه ای در مونیخ آلمان، جایی که خودرو های  سدان اسپورت BMW متولد می شوند ، گرفته شده است.

این تنها مکانی نیست که از سری سوم این خودرو ها تولید می شود، و در حال حاضر BMW در سن لوئیس پوتسی، مکزیک نیز این کار را انجام میدهد. علاوه بر این، G20 نیز در شنیانگ چین قرار دارد و بازار محلی را تامین می کند.

۱ مرحله ساخت بدنه

ویدیو ابتدایی مراحل ساخت بدنه اصلی را نشان می دهد که اکثر مراحل با دستگاه های پیشرفته و تمام اتوماتیک صورت می گیرد. نحوه عملکرد خودکار این دستگاه ها بسیار جذاب می باشد و با دقت بالا و بدون دخالت دست عمده مراحل ساخت بدنه خودرو را انجام می دهد.

 

۲ مرحله رنگ آمیزی

در این بخش از ویدیو مراحل ساخت خودرو BMW 2019 شاهد رنگ آمیزی آن می باشیم. این مرحله پس از اینکه از بخش بازرسی بدنه عبور کرد به دستگاه های رنگ آمیزی سپرده می شود و توسط اتاق کنترل مدیریت می شود.

 

۳ مرحله کنترل کیفیت رنگ:

پس از مرحله رنگ آمیزی زمان کنترل کیفیت بدنه خودرو فرا می رسد و توسط دستگاه های پیشرفته ، یکدست بدون بدنه و رنگ را چک می کنند تا از سالم بودن بدنه اطمینان حاصل نمایند. این کار حتی پس از استفاده از دستگاه های پیشرفته به صورت چشمی نیز بررسی می شود.

 

۴ مرحله اسمبلی

خوب حال که بدنه خودرو مورد تایید قرار گرفته است زمان اضافه شدن دیگر بخش ها به خودرو می باشد ، بخش عمده مرحله اسمبلی و مونتاژ نیز توسط ربات ها صورت می گیرد و نقش انسان بیشتر کنترل و بازرسی عملکرد ربات ها است.

 

۵ مرحله تست نهایی

پس از مونتاژ خودرو ها مورد تست و آزمایش قرار می گیرندو تا علمکرد همه بخش های خودرو از چرخ ها ، سیستم برقی ، موتور خودرو و … مورد تست و آزمایش قرار می گیرندو خودرو در صورتی که از همه تست ها عبور کند وارد بازار می شود.

منبع motor1
خبرنامه
خبرنامه
دریافت جدیدترین مطالب
در هر زمانی می تواند خرنامه را لغو کنید.
ممکن است شما دوست داشته باشید
دیدگاه بگذارید