۵ مدل کیف اداری خارجی و جدید ۲۰۱۸

اگر کارمند هستید یا یک دانشجو که سرو کارتان با اسناد و مدارک می باشد حتما به کیف اداری نیاز خواهید داشت ، کیف اداری خوب ، کیفی است که دارای ظاهری شیک فضایی زیاد و جا دار ، دارای جنس خوب و مقاوم باشد در ادامه 5 مدل جدید را با هم بررسی می کنیم.

5 مدل کیف اداری لوکس خارجی و جدید 2018


 کیف اداری فیلسون

قیمت : 325 دلار

اگر احتیاج به یک کیف سخت جان اما شیک دارید کیف فیلسون ( Filson ) از بسیاری جهات مناسب شما می باشد.

این کیف از 22 اونس 100٪ پنبه روغنی زمخت با 100٪ چرم گاو ساخته شده است و برای استفاده روزمره بسیار مقاوم می باشد. 

فضای این کیف به حدی است که می توانید یک لپتاپ 17 اینچ یا مقدار زیادی از کاغذ ها را درون ان قرار دهید. 

 

کیف اداری حرفه ای Saddleback

قیمت : 649 دلار

 اول از هر چیز باید گفت این کیف قیمت بسیار بالایی دارد و افراد خاص از این کیف حرفه ای استفاده می کنند و شاید برای عموم توجیه اقتصادی نداشته باشد. اما قطعا هر سنتی که برای این کیف هزینه می کنید ارزش دارد.

این کیف از چرم 100 درصد خالص ساخته شده است. لایه رویی آن از بهترین و گران ترین چرم موجود استفاده شده است .با گذشت زمان، چرم نرم تر و نرم تر می شود. طراحی کلاسیک آن بسیار زیبا و خیره کننده می باشد. 4 جیب داخلی، 2 جیب جانبی بیرونی و همچنین جیب عقب از مشخصات این کیف می باشد. از نظر کیفیت می توان به داشتن 100 سال گارانتی آن اشاره کرد که با خیال راحت تا آخر عمر می توانید از آن استفاده کنید.

 

کیف اداریFossil Haskell

قیمت : 220 دلار

مشکل بسیاری از کیف های دستی اداری وزن سنگین آن ها می باشد.این گزینه برای افرادی که با حمل ونقل کیف های سنگین مشکلی ندارند مناسب می باشد. این کیف وزنی حدود 3 پوند دارد و کاربرد ان برای افرادی است که خیلی وسایلی برای جابجایی ندارند ، اما دوست دارند کیفی در دست داشته باشند.

این کیف جای یک لپ تاپ را دارد و در جیب های داخلی آن می توانید گوشی همراه یا کارت های شناسایی خود را قرار دهید.

کیف ادرای Samsonite Vachetta Leather 2

قیمت : 123 دلار

این کیف بسیار جادار می باشد. جیب های داخلی بسیاری در آن تعبیه شده است که علاوه بر قرار دادن یک لپ تاپ در مرکز آن کلی بخش و جیب های کوچک بزرگ قرار دارد که می توانید کتب ، جزوه گوشی ، کارت های اعتباری ، تبلیت و سایر وسایل خود را درون آن قرار دهید.

 

کیف اداری Time Resistance

قیمت : 197 دلار

این کیف بسیار ساده و کلاسیک می باشد و طراحی آن قدیمی می باشد. در کنار این طراحی ساده اما از دوام و مقاومت خوبی برخوردار می باشد.

فضای داخلی کیف با چرم پوشیده شده است . بنابراین آسیبی به لپ تاپ شما وارد نخواهد شد. شما در این کیف می توانید یک لپ تاپ 15 اینچی را قرار دهیدو چند پوشه را نیز در کنارش قرار دهید.  یک جیب نیز برای قرار دادن گوشی تعبیه شده است.