معرفی 5 بازی آندرویدی برای یادگیری رانندگی

بازی های آندرویدی ماشینی می توانند به شما در یادگیری بهتر رانندگی کمک کنند و با شبیه سازی فضای رانندگی  ، شما را برای خودرو واقعی اماده تر کنند.

در این مقاله از معرفی برنامه و بازی های آندرویدی سری به دنیای خودرو ها زده ایم. یاد گرفتن رانندگی با خودرو می تواند برای شما یک تجربه سرگرم کننده و هیجان انگیز باشد. آموزشگاه های زیادی در سراسر کشور وجود دارد که به شما آموزش رانندگی می دهند اما باید برای آن هزینه ای پرداخت کنید. یکی از راه های رایگان برای تجربه و یادگیری مسائل ابتدایی در رانندگی استفاده از شبیه ساز های رانندگی در بازی های آندرویدی می باشد .

در ادامه چند برنامه آندرویدی که تا حد زیادی رانندگی با خودرو را برای شما شبیه سازی می کنند را به شما معرفی می کنیم.

بازی شبیه ساز مدرسه رانندگی 

Car Driving School Simulator بازی سرگرم کننده ای تحت عنوان “مدرسه رانندگی” از استودیوی بازی سازی BoomBit Games برای اندروید است که به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده و تا کنون بیش از 500 هزار بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان دانلود شده است . شما در این بازی باید مراقبتابلوهای علائم رانندگی، چراغ راهنما، خط های عابر پیاده، عابرین پیاده و .. باشید. در این بازی خودروهای متفاوتی از سنگین تا سبک برای شما وجود دارد. شما می توانید این بازی را به صورت تک نفره یا چند نفره انجام دهیدو از آن لذت ببرید.

 

بازی پارکینک ماشین 2

Parking Mania 2 یک بازی فوق العاده زیبا، محبوب و سرگرم کننده از استودیوی بازی سازی Mobirate Ltd برای گوشی های اندروید می باشد که به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شد.

در این بازی شما نقش یک راننده دارید که باید مسیرهای تعیین شده را پشت سر بگذارید و ماشین را در مکان مشخص شده ای پارک کنید تا بتوانید به مراحل بعدی بروید.  از ویژگی های بازی می توان به ماشین های مختلف، مکان های متنوع برای رانندگی، فضای سه بعدی و … اشاره کرد.

 

بازی دکتر درایوینگ 2

یک بازی در سبک بازی های ماشین سواری و رانندگی از استودیوی  SUD Inc برای اندروید است که توسط کاربران چندین میلیون بار دانلود شده است. یک بازی رانندگی ساده و در عین حال جالب که با گرافیک خوبی همراه است و می توانید این بازی را به صورت چند نفره و آنلاین انجام دهید. این بازی دارای حجمی حدود 19 مگابایت می باشد که با توجه به این حجم کم دارای کیفیت به نسبت خوبی می باشد.

 

بازی Driving School 2017

Driving School 2017 را می توان از واقعی ترین، زیباترین و متفاوت ترین بازی های شبیه ساز رانندگی برای اندروید دانست . در بازی Driving School 2017 همان کارهای دنیای واقعی مانند بستن کمربند، راهنما زدن و …  را باید انجام دهید تا بتوانید امتیاز کسب کنید و هر کدام از این موارد را که رعایت نکنید نمره منفی می گیرید. این شباهت زیاد به رانندگی واقعی باعث شده است تا حسابی بازی سخت شود . شما حتی می توانید حالت دنده اتوماتیک را به دنده دستی تغییر دهید و با کلاچ گرفتن دنده را عوض کنید که کار بسیار دشواری در ابتدای بازی و آشنایی شما با آن می باشد.

 

بازی Driving Quest

یک بازی جدید و سرگرم کننده آندرویدی برای یادگیری رانندگی می باشد که توسط استودیوی Play With Games ساخته شده و به صورت رایگان در گوگل پلی قرار گرفته است. در بازی Driving Quest ماموریت های زیادی برای شما وجود دارد که باید آن ها را انجام بدهید تا به ماموریت بعدی بروید . شما می توانید با جمع کردن پول ، ماشین خود را ارتقا دهید. البته خیلی نحوه قرار گرفتن دوربین جالب نیست و بیشتر برای تمرین هدایت فرمان مناسب می باشد.

 

 

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید