مقایسه اپلود بوی و عصر اپلود برای آپلود فایل و کسب درآمد

1

اگر به دنبال کسب درامد از دانلود فایل (مانند فیلم ، نرم افزار و … ) هستید حتما با نام دو آپلود سنتر آپلود بوی و عصر آپلود آشنایی دارید. اما بهترین سایت اپلود کدام است ؟ در ادامه به مقایسه این دو خواهیم پرداخت.

اگر قصد راه اندازی یک سایت را دارید و می خواهید در کنار سایر محتوا بخشی هم برای قرار دادن فایل های حجیم داشته باشید ، حتما احتیاج به یک آپلود سنتر خواهید داشت . اما از آنجا که قرار است کلی فایل در یک مکان داشته باشید انتخاب یک آپلود سنتر معتبر خیلی مهم می باشد.

آپلود سنتر معتبر چه آپلود سنتری است:

برای اینکه بتوانید به یک سایت آپلودی اعتماد کنید باید حتما به دنبال فاکتور های مهمی مانند زیر باشید.

1- سایت چندین سال فعالیت داشته باشد و به اعتبار بالایی رسیده باشد که ناگهان شاهد تعطیل شدن سایت نباشید و کل فایل های شما از بین برود.

2- ابزار های خوبی برای اپلود داشته باشد. همچنین امکان اپلود مستقیم با استفاده از url را داشته باشد.

3- امکان لیچ کردن از سایت های زیادی را داشته باشد.

4- نرخ کسب درامد به ازای دانلود نیز خوب و قابل رقابت باشد.

5 – ثبات قیمتی برای فروش پلن هایش داشته باشد.

6- فایل ها به صورت دائمی نگه داشته شوند و مدت دار نباشند.

7- و ….

فاکتور های بالا بسیار مهم هستند و اگر به هر کدام از آن ها دقت نکنید ، ممکن است سایت شما دچار ضرر و زیان های جبران ناپذیری شود.

اعتبار سایت

در مورد فاکتور اول هر دو سایت اپلود بوی و عصر اپلود از اعتبار خوبی برخوردار هستند و نیاز به توضیح خاصی نیست.

امکانات سایت ها

در مورد فاکتور دوم هر دو سایت نرم افزار هایی برای انتقال و آپلود فایل دارند ، اما به نظر می رسد کار کردن با نرم افزار آپلود بوی اسان تر و راحت تر می باشد. همچنین هر دو سایت امکان آپلود مستقیم از دیگر سایت ها را دارند که در عصر آپلود لیست سایت هایی که قابل لیچ هستند به صورت کامل اورده شده است . اما در آپلود بوی دقیقا جایی برای این مورد پیدا نکردیم و دقیقا معلوم نیست از چه سایت هایی می شود و از چه سایت هایی نمی شود ، اپلود مستقیم کرد.

میزان کسب درامد به ازای دانلود

جداول مربوط به درامد های به ازای دانلود به صورت کامل در هر دو سایت ارائه شده است و دقیقا مشخص می کند به ازای هر دانلود چه مقدار می توانید کسب درامد کنید. در اینجا برنده عصر اپلود می باشد که در جدول زیر می توانید مقایسه کنید.

عصر اپلود
آپلود بوی

ثبات قیمت پلن ها در اپلود بوی و عصر اپلود

یکی از مهمترین فاکتور ها ثبات قیمتی است که بدون شک برنده این بخش آپلود بوی می باشد. جالب است بدانید که برای نمونه پلن 500 گیگابایتی عصر آپلود در مدتی کم تر از یک سال حدودا چهار برابر شده است.  البته شاید برای اولین بار که می خواهید همین فضا را خریداری کنید مبلغ 241900 تومان را ببینید که البته همین پلن 9 ماه پیش 120 هزار تومان بود . اما برای تمدید مبلغ 483800 تومان می شود.

اما در مورد اپلود بوی قیمت ها منصفانه تر به نظر می رسد. برای مثال وقتی به پلن 1 ترابایتی با شرایط تقریبا یکسان نگاه می کنیم هزینه ها به صورت جدول زیر می باشد.

بنابراین در این بخش که شاید مهمترین فاکتور برای انتخاب اپلود سنتر می باشد آپلود بوی برنده است و عصر آپلود بسیار ناپایدرای از خود نشان داده است.

فاکتور مهم بعدی نیز مدت دار بودن یا نبودن فایل هاست

مطمئنا اگر قصد قرار دادن فایل در یک سایت را داشته باشید حتما به مدت زیادی برای نگهداری فایل ها نیاز خواهید داشت . البته به نظر می رسد عصر اپلود برای کاربران جدید امکان انتخاب فایل های با نگهداری نامحدود را نمی دهد ، اما در آپلود بوی این امکان همچنان وجود دارد. بنابراین اگر چه هر دو سایت این شرایط را دارند . اما به مراتب وضعیت در اپلود بوی بهتر است.

در مطالب بالا سعی داشتیم یک مقایسه خوب بین دو اپلود سنتر معروف و قوی  داشته باشیم و فاکتور های مهم را با هم بررسی کنیم.

به نظر شما کدام اپلود سنتر بهتر است ؟ شما از کدامیک برای کسب درامد و یا دانلود فایل هایی مانند نرم افزار ها و فیلم ها استفاده می کنید؟

ممکن است شما دوست داشته باشید
نمایش دیدگاه ها (1)