همه چیز درباره نحوه کار با استیکر های واتساپ (نحوه ارسال ، ساخت استیکر و دانلود استیکر)

واتساپ استیکر ها را به پیام رسان خود اضافه کرده است. به همین دلیل در این مطلب سعی بر آموزش نحوه کار با استیکر های واتساپ از جمله نحوه ارسال ، دانلود پکیج های استیکر و ساخت آن ها و چندین نکات دیگر را داریم.

استیکر های واتساپ نیز مانند فیس بوک در همه سیستم عامل ها – آندروید، iOS و وب کار می کنند. شما یک بخش اختصاصی با توانایی اضافه کردن بسته های جدید استیکر را دارید.

مانند ایموجی ها ، استیکر ها نیز احساسات شما را  بهتر و ساده تر از یک متن منتقل می کنند. برخی از استیکر ها نیز بر روی آنها متنی هایی نوشته شده است، بنابراین شما می توانید از هرد دو مزیت استفاده کنید.

استیکر های WhatsApp دارای ویژگی های بسیاری هستند.  شما می توانید بعضی از آن ها را به موارد دلخواه خود اضافه کنید، آنها را گروه بندی کنید و کلی کار دیگر انجام دهید.

در اینجا همه چیز را که باید در مورد چگونگی استفاده از استیکر های واتساپ دانید بدانید ، آورده ایم.

۱ چگونگی ارسال استیکر ها در واتساپ

چگونگی ارسال استیکر ها در واتساپ

برای ارسال استیکر ها ، روی نماد Emoji در کنار منطقه تایپ WhatsApp ضربه بزنید.

پیش تر  شما فقط گزینه های Emoji و GIF را مشاهده می کردید. اما اکنون در کنار GIF، نماد sticker را نیز مشاهده خواهید کرد. روی آن ضربه بزنید.

واتساپ شما را به صفحه استیکر ها می برد. کافی است برای ارسال ، روی استیکر مورد نظر خود کلیک کنید.  استیکر ها در همه چت ها – چت فردی و گروهی – کار می کنند.

 

۲  مشاهده استیکر هایی که اخیر استفاده شده است

 مشاهده استیکر هایی که اخیر استفاده شده است

مانند ایموجی ها ، شما نیز می توانید استیکر هایی که اخیرا از آن ها استفاده کرده اید را مشاهده کنید. هنگامی که پنل استیکر ها را باز می کنید، برچسب هایی که اخیرا استفاده شده در بالاترین قسمت قرار می گیرند.

۳  اضافه کردن استیکر به موارد دلخواه

 اضافه کردن استیکر به موارد دلخواه

به غیر از ویژگی ستاره ای که بوسیله آن می توانستید پیام های فردی دلخواه خود را علامت دار کنید. ویژگی مشابهی نیز برای علامت دار کردن استیکر ها و اضافه کردن آن ها به موارد دلخواه ، در واتساپ فراهم شده است.

برای اضافه کردن استیکر ها به بخش مورد علاقه، انگشت خود را روی استیکر مورد نظر نگه دارید.

سپس از منوی پاپ آپ باز شده ، Add را انتخاب کنید.

۴ مشاهده استیکر ها بر اساس دسته بندی ها

مشاهده استیکر ها بر اساس دسته بندی ها

در کنار نماد Favorites ، شما نماد قلب مانندی را مشاهده می کنید. در اینجا شما می توانید دسته بندی های استیکر ها را که بر اساس ایموجی ها تنظیم شده است مشاهده کنید. دسته بندی هایی از قبیل قلب، غم، شادی  و … وجود دارد. مثلا در بخش شاد، استیکر های با چهره های شاد را مشاهده می کنید.

۵  افزودن استیکر های  جدید

به طور پیش فرض، فقط یک بسته استیکر در واتساپ وجود دارد. اما این موضوع نباید شما را نا امید کند؛ زیرا می توانید استیکرهای بیشتری را به مجموعه اضافه کنید.

برای انجام این کار، به بخش استیکر ها بروید و روی نماد بعلاوه در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید. در اینجا همه بسته های استیکر را مشاهده خواهید کرد. با ضربه زدن روی نماد دانلود آنها دانلود می شوند.

۶  دریافت پکیج استیکر از طرف کسانی که برای شما ارسال کرده اند

 دریافت پکیج استیکر از طرف کسانی که برای شما ارسال کرده اند

اگر کسی استیکری برای ارسال کرد و شما آن را دوست داشتید ، فقط کافی است بر روی استیکر یک بار ضربه بزنید، تا آن را به بخش Favorites خود اضافه کنید.

در حال حاضر، واتساپ از استیکر متحرک پشتیبانی نمی کند. همچنین به کاربران اجازه اضافه کردن استیکر جدید را نمی دهد. امیدوارم که این دو ویژگی نیز  به زودی معرفی کنند.

 

خبرنامه
خبرنامه
دریافت جدیدترین مطالب
در هر زمانی می تواند خرنامه را لغو کنید.
دیدگاه بگذارید