آموزش ساخت استیکر شخصی برای واتساپ با گوشی

با اضافه شدن ویژگی استیکر به واتساپ احتمالا اولین چیزی که می خواهید ساخت استیکر های شخصی برای واتساپ می باشد که در ادامه مراحل ساخت و قرار دادن در واتساپ توسط گوشی را به شما آموزش می دهیم.

اگر یادتان باشد مدتی قبل در مورد نحوه استفاده از استیکر ها در واتساپ صحبت کردیم و گفتیم که فعلا واتساپ اجازه ساخت استیکر شخصی را نمی دهد . اما اکنون برنامه های جانبی هستند که این کار را برای ما انجام می دهند.

مرحله یک : ساخت عکس مناسب برای استیکر

اولین کاری که شما باید انجام بدهید ساخت دسته ای از  استیکر ها می باشد برای این کار شما می توانید المان های خود را به صورت PNG یکجا دسته بندی کنید یا با اپلیکیشن ها زیر مستقیما استیکر ها شخصی خود را برای واتساپ بسازید.

اپ Face Camera که تصاویر زیر نمونه ای از محیط این برنامه می باشد.

دانلود این اپ از پلی استور

 اپ قدیمی تر و معروف دیگر نیز MSQRD می باشد که محیط این اپلیکیشن را در تصویر زیر مشاهده می کنید.

دانلود این اپ از پلی استو

مرحله دوم : حذف پس زمینه عکس و تبدیل به فرمت PNG

 

حال پس از اینکه عکس های خود برای استیکر ها را آماده کردیم زمان PNG را می پذیرد و این مرحله بسیار ضروری می باشد.

یکی از بهترین برنامه ها برای حذف پس زمینه عکس Background Eraser می باشد. که شما به صورت اتوماتیک و دستی می توانید پس زمینه عکس هایتان را پاک کنید.

مرحله سوم : انتقال استیکر ها به واتساپ

پس از انجام دو مرحله بالا حال زمان آن رسیده است که استیکر های خود را بسازید و به واتساپ منتقل کنید.

شما باید حداقل سه استیکر (سه عکس در فرمت PNG) در یک پوشه داشته باشید. این محدودیت توسط واتساپ قرار داده شده است و در این صورت است که شما می توانید پکیج استیکر های خود را برای واتساپ بسازید.

حال اپ زیر را دانلود کنید.

دانلود اپ personal stickers for whatsapp از گوگل پلی

با باز کردن این برنامه ، اپ به صورت خودکار عکس های با فرمت  PNG شما را تشخیص می دهد و پوشه هایی که بیش از سه عکس هستند را وارد می کند و شما با زدن دکمه ADD می توانید آن ها را به واتساپ اضافه کنید.

همچنین می توانید با زدن آیکون سه نقطه بالا ، به صورت دستی عکس های مورد نظر خود را انتخاب کنید و یک پکیج استیکری بسازید و سپس آن را به واتساپ اضافه کنید.

 

خبرنامه
خبرنامه
دریافت جدیدترین مطالب
در هر زمانی می تواند خرنامه را لغو کنید.
دیدگاه بگذارید