10 تا از زیباترین زنان انگلیسی را بشناسید

0

زن بدون شک زیباترین مخلوقی است که توسط خداوند آفریده شده است.

به همین بهانه قصد داریم 10 تا از زیباترین زنان انگلیسی را به شما معرفی کنیم.

 نائومی واتس:

او در کنت انگلستان به دنیا امده است. بسیاری افراد معتقدند نائومی واتس نمونه ای عالی از یک زن زیبای بریتانیایی است. پوست زیبا و ویژگی های دوست داشتنی چهره او ، باعث شده است تا او حتی بدون آرایش هم زیبا به نظر برسد .

کیت وینسلت:

کیت وینسلت در ۵ اکتبر ۱۹۷۵ در ریدینگ برکشایر، انگلستان به دنیا آمده است. همه ما کیت وینسلت را با نام رز در فیلم معروف “تایتانیک” می شناسیم. زیبایی او  اگر چه در فیلم چشم لئوناردو دی کاپریو را گرفت، اما او در زندگی واقعی هم به همین زیبایی است.

شریل کول:

او در سال 1983 در نیوکاسل، انگلستان به دنیا امده است. فقط صدای او نیست که همه را جذب خود کرده است. این خواننده خوش چهره یکی از زیباترین زنان در بریتانیا است. چهره دوست داشتنی با موهای زیبا و اندامی متناسب، قطعا او را تبدیل به یکی از زیباترین زنان انگلیس کرده است.

 کیرا نایتلی:

کیرا متولد لندن است. این خانم، پس از بازی در دزدان دریایی کارائیب، کشف شد. او  جوایز بسیاری از جمله جایزه گلدن گلوب برای بهترین بازیگر نقش اول زن را برنده شده است.

 اما واتسون:

او یک دختر زیبا و جوان بریتانیایی است که البته در فرانسه متولد شده است. او طرفداران بسیاری در بین نسل جوان دارد. اما واتسون در سریال  معروف هری پاتر ایفای نقش کرده است. این خانم با استعداد اولین مدلینگ خود را با مجموعه پاییز / زمستان Burberry در سال 2009 ساخته است.

جی . کی روولینگ:

او نیازی  به معرفی ندارد، رمان نویس انگلیسی که زندگیش شبیه به افسانه ها می باشد . او نویسنده رمان فانتزی “هری پاتر” ، یکی از پرفروش ترین کتاب های تاریخ می باشد. او یکی از آن زنان بریتانیایی است که می توان هم از جهت زیبایی و هم از نظر استعداد ذهنی او را تحسین کرد.

کیت بکینسیل:

بکینسیل متولد سال 1973 در لندن می باشد. این بازیگر زیبای انگلیسی ، کار خود را با درامهای فرعی و چندین تولید رادیویی آغاز کرد و در نهایت به شهرت جهانی دست یافت. او در فیلم هایی مانند پرل هاربر، Serendipity و The Aviator بازی کرده است.  چهره و اندام زیبای او ، باعث شده است تا نام او در این لیست قرار بگیرد.

 الیزابت هورلی:

او یک مدل انگلیسی و بازیگر است. او با برندهای لوازم آرایشی مانند Estee Lauder همکاری می کند.

آدری هپبورن:

هنرپیشه،مدل و رقصنده بریتانیایی هلندی‌تبار است که در بلژیک بدنیا امده است و ملیتی بریتانیایی دارد . او یک افسانه در سینمای بریتانیا است، بسیار زیبا و با یک چهره جذاب. در زمان خود به عنوان یک مارک در مدل ها شناخته می شد.

کیت میدلتون:

او همسر شاهزاده ویلیام، دوک کمبریج است. او بخاطر سلیقهٔ خوبش در مُد مورد تحسین قرار گرفته است. وی همچنین در لیست «خوش‌پوشان» قرار دارد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
دیدگاه بگذارید