دیدن و دانلود کردن عکس پروفایل اینستاگرام (کامپیوتر و گوشی)

0

در این مقاله به ساده ترین روش در کامپیوتر و بهترین آپ برای دیدن و دانلود کردن عکس پروفایل کاربران اینستاگرام در ابعاد بزرگ می پردازیم . 

در اینتستاگرام کلی عکس های زیبا ومختلف وجود دارد . اما عکس های پروفایل افراد کمی خاص تر می باشد و افراد بیشتر به عکس های پروفایل کنجکاو هستند (حالا چرا؟) و دوست دارند این عکس ها را باز کنند و با کیفیت بالاتر مشاهده کنند. 

دیدن و دانلود کردن عکس پروفایل برای کامپیوتر

این کار بسیار ساده و راحت است برای دانلود عکس پروفایل اینستاگرام دیگران در کامپیوتر کافی است پیچ شخص مورد نظر را در مرورگر باز کنید. سپس رو عکس پروفایل کیک راست نموده و open image new tab رو بزنید . 

روش دیگر استفاده از سایت های آنلاین است که با وارد کردن یوزر شخص و آیا ادرس پیج می توانید عکس پروفایل را در ماکزیمم حالت خود مشاهده کنید و دانلود کنید. نمونه ای از این سایت ها را در زیر مشاهده می کنید.

سایت https://www.instadp.com : هم برای مشاهده عکس پروفایل و هم برای استوری کاربرد دارد. 

سایت http://insta-downloader.net : در این سایت شما باید آدرس کامل را وارد کنید. برای مثال https://www.instagram.com/jidi.ir

 

دیدن و دانلود کردن عکس پروفایل اینستاگرام دیگران در گوشی آندرویدی

چندین برنامه برای اینکار وجود دارد که بعضی از آن ها را به شما معرفی میکنیم.

1.برنامه Insta Profile Pic Zoom & Save

اگر می خواهید عکس پروفایل کاربران با با بهترین کیفیت بدون ورود به اینستاگرام دانلود کنید. این برنامه انتخاب خوبی می باشد. کافی است ای دی شخص مورد نظر را بدانید .

2. برنامه Profile Picture Download for Instagram

این برنامه هم مانند گزینه قبل اصلا نیازی به اینکه شما برنامه اینستاگرام را داشته باشید ندارد . وارد برنامه شوید آدرس پروفایل کاربر مورد نظر خود را بدهید و عکس آن را ذخیره کنید.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
دیدگاه بگذارید