تویوتا کرولا 2020 مشخصات ،ویدیو و عکس ها

تویوتا کرولا نامی آشنا در ایران می باشد در نمایشگاه LA شاهد معرفی تویوتا کرولا 2020 بودیم.

Toyota Corolla 2020 دوازدهیمن نسل از این خودرو 50 ساله می باشد. حال، این خودرو شیک تر از گذشته شده است و بر روی تکنولوژی به کار رفته در آن تمرکز بیشتر شده و این تویوتا کرولا سریعتر از هر زمان دیگری می باشد.

تویوتا کرولای جدید نشانه های زیادی را از بردادر هاچ بک خود قرض گرفته است . هر دو خودرو بر اساس معماری TNGA  شرکت تیوتا هستند که از قبل هم این انتظار می رفت. شبکه مشبک جلوی خودرو کمی بزرگتر شده است و شاهد تغییراتی نیز هستیم.

چراغ های جلو شیک تر از قبل به نظر می رسند و خطوط بدنه نیز ظریف تر و با انحنای ملایم تری نسبت به قبل مشاهده می شوند.

مدل پایه کرولا دارای یک موتور 1.8 لیتری خطی 4 سیلندر است که توانایی تولید 139 اسب بخار قدرت را دارد. در مدل های SE و SXE با استفاده از موتور های 2 لیتری ، قدرت به 169 اسب بخار افزایش یافته و با یک جعبه دنده متغیر پیوسته جفت شده است.

مدل هیبریدی این خودرو دارای یک موتور 1.8 لیتری با دو موتور الکتریکی است. خروجی مدل هیبرید 121 اسب بخار است ، اما تویوتا  ادعا می کند که  در حالت اقتصادی 50 مایل در هر گالن بیشتر مسافت طی می کند. مانند دیگر مدل های کورولا ، این خودرو هیبریدی نیز از جعبه دنده متغیر پیوسته استفاده می کند.

تویوتا کرولا 2020 در اوایل سال 2019 برای فروش روانه بازار می شود و احتمالا قیمت پایه آن 20000 دلار خواهد بود. هنوز در مورد قیمت مدل هیبریدی سخنی به میان نیامده است.

گالری عکس خودرو تویوتا کرولا 2020

[unitegallery erdr catid=22]

 

منبع motor1
خبرنامه
خبرنامه
دریافت جدیدترین مطالب
در هر زمانی می تواند خرنامه را لغو کنید.
ممکن است شما دوست داشته باشید
دیدگاه بگذارید