دانلود بهترین لانچر آندروید بدون تبلیغ (6 برنامه)

بهترین لانچر های آندروید ، لانچر هایی هستند که بدون تبلیغ باشند . زیرا تبلیغات باعث ایجاد مزاحمت می شوند و تجربه یک استفاده خوب را از شما می گیرند.

از محبوب ترین دسته برنامه های آندرویدی لانچر ها هستند. با استفاده از لانچر ها شما می توانید محیط گوشی خود را تغییر دهید و تا حدودی آن را شخصی سازی کنید.

شکی نیست که در فروشگاه گوگل بسیاری از لانچرهای خوب یافت می شود . اما بهترین لانچری که بدون تبلیغات باشد را ما اینجا برای شما لیست کرده ایم . ما شش لانچر رایگان و رایگان با پرداخت درون برنامه ای را به شما معرفی می کنیم.

لانچر های رایگان

تمام ویژگی های ارائه شده در این لانچر ها رایگان هستند وهیچ خرید  درون برنامه ای وجود ندارد.

1. Evie Launcher

ساده، رایگان و سریع سه کلمه است که Evie لانچر را به بهترین شکل تعریف می کند. هر ویژگی را که بخواهید ، Evie Launcher آن را دارد. تنظیم ستون ها و ردیف ها، تغییر اندازه آیکون یا پنهان کردن برچسب ها، از ویژگی های این برنامه است. این برنامه همچنین به شما اجازه می دهد که برنامه های نصب شده را مخفی کنید. علاوه بر این، لانچر همراه با جستجوگر قدرتمندی است که نه تنها برنامه های درون گوشی را پیدا می کند، بلکه درون وب را نیز جستجو می کند.

حجم: 8 مگابایت 

2. لانچر مایکروسافت

لانچر مایکروسافت شبیه به Evie است .  تمام برنامه های مایکروسافت برای آندروید جالب هستند و اکثر آنها بدون تبلیغات رایگان ارائه می شوند.علاوه بر ویژگی های اساسی مانند اندازه آیکون و مخفی کردن آن ها شما حتی می توانید سبک نشان گذاری نوتیفیکیشن ها را نیز تغییر دهید. این لانچر دارای تکنولوژی تشخیص تصویر ، چیزی شبیه به گوگل لنز می باشد که شما می توانید از دوربین  برای پیدا کردن اطلاعات در مورد اشیا استفاده کنید. در نهایت، چیزی که باعث می شود این لانچر جالب به نظر برسد ، ارتباط بین گوشی با ویندوز 10 بدون نیاز به برنامه جانبی می باشد.

حجم: 24 مگابایت

3. Lawnchair Launcher

اگر شما می خواهید لانچرپیکسل را با امکانات سفارشی و بدون هزینه داشته باشید ، Lawnchair Launcher همان چیزی است که نیاز دارید. این لانچر با حجم کم 3 مگابایت، برنامه بسیار کاربردی است. برای شروع، لانچر به شما اجازه می دهد یک تم را تنظیم کنید و همچنین می توانید بخش هایی را که می خواهید تم اعمال شود را انتخاب کنید.  شما می توانید همه چیز را با این لانچرسفارشی کنید. اندازه آیکون، متن یا رنگ آن .

حجم: 3 مگابایت

 

4. TSF Launcher 3D Shell

لانچر های TSF کمی با دیگر لانچرها متفاوت هستند.  بر خلاف دیگر لانچرها، TSFها از سه نوع نمایش برنامه Home screen app drawer و all apps screen پشتیبانی می کنند. ویژگی منحصر به فرد در مورد این لانچر ها انیمیشن هاست. این لانچر سه بعدی است اهمیت زیادی به انیمیشن ها و جلوه های ویژه می دهد. اگر از چنین چیزهایی لذت می برید، این لانچر را دوست خواهید داشت.

حجم: 12 مگابایت

لانچر های رایگان با پرداخت درون برنامه ای

این لانچرها دارای یک نسخه رایگان هستند که ویژگی هایشان محدود شده است و برای استفاده از تمام ویژگی ها، شما باید نسخه کامل را خریداری کنید. البته لینک های دانلود رایگان فول ورژن آن ها از سایت ایرانی قرار داده شده است.

5. Nova Launcher

این لانچر محبوب ترین  برنامه در این زمینه می باشد. نوا لانچر دارای ویژگی های بسیاری است. اگر می خواهید از یک لانچر برای سفارشی سازی های ساده استفاده کنید، Nova Launcher همه اش را در نسخه رایگان و بدون تبلیغات دارد. اما اگر می خواهید از ویژگی های اضافی آیکونهای Swipes  استفاده کنید، مجبورید به نسخه ی Prime بروید.

حجم: 6 مگابایت

6. Action Launcher

یکی  گزینه ی عالی دیگر برای کسانی که دنبال لانچر رایگان و بدون تبلیغات هستند. در اینجا برخی از ویژگی های اساسی وجود دارد. از سایت زیر نسخه فول و کامل آن را به رایگان دانلود کنید.

اندازه: 15 مگابایت

ممکن است شما دوست داشته باشید