زمان پخش فصل 6 سریال وایکینگ ها به همراه اخبار جدید

با توجه به رسیدن به قسمت های پایانی فصل پنج سریال وایکینگ ها ، این سوال پیش می آید که زمان پخش فصل 6 (فصل آخر) سریال وایکینگ ها کی خواهد بود.

همان طور که از مدتی پیش نیز شایعاتی منتشر شده بود ، احتمال می رفت فصل شش آخرین فصل سریال وایکینگ ها باشد. حالا این خبر به صورت رسمی تایید شده است.

“به گزارش هالیوود ریپورتر؛ فصل ششم Vikings آخرین فصل این سریال است”

در واقع شبکه “History” دیگر قصد ندارد سریال را طولانی کند. فصل ششم نیز مانند فصل 5 دارای 20 قسمت خواهد بود . فصل 6 سریال وایکنگ ها نیز مثل فصل قبل در دو پارت پخش خواهد شد که در سال های 2019 و 2020 منتشر می شود.

 زمان پخش فصل 6 سریال وایکینگ ها

** این سریال هم اکنون در حال پخش می باشد.**

دوستان  اخبار سریال و دانلود ـن را در کانال تلگرامی @vikings00 می توانید دریافت کنید.

هنوز به طور رسمی زمان پخش فصل 6 مشخص نشده است. اما اگر بخواهیم نگاهی به فصل های قبل داشته باشیم. فصل دوم ، سوم و چهارم به ترتیب در ماه فوریه سال های 2014 ، 2015 و 2016 منتشر شدند. اما فصل پنجم کمی بیشتر طول کشید و تا ماه نوامبر 2017 طول کشید . بنابراین حداقل زمانی که می توان برای اولین قسمت از فصل 6 سریال وایکنیگ ها متصور بود ماه نوامبر 2019 خواهد بود.

در فصل 6 تمامی شخصیت های اصلی از جمله بیورن ، آیوار ، آلفرد، فلوکی و اوبه حضور خواهند داشت و نامی هم از فریدیس برده شده که دقیقا مشخص نیست پس از مرگش در فصل 5 چگونه در فصل 6 حضور خواهد داشت.

اولین تریلر رسمی از فصل 6 سریال وایکنیگ ها:


یکی از نگرانی های طرفداران این سریال در انتهای فصل 5 ، مرگ نقش لاگرتا (کاترین وینیک) می باشد که به تازگی این بازیگر با انتشار پستی در صفحه شخصی خود حضورش را برای قسمت های اول فصل 6 تایید کرده است.

نظر شما در مورد فصل 6 چیست ، آیا دوست داشتید این سریال ادامه پیدا می کرد ؟

منبع digitalspy express
ممکن است شما دوست داشته باشید