فیلم جان ویک 3 ، معرفی و تریلر های آن

0

فیلم جان ویک 3 به زودی در سال 2019 اکران خواهد شد و علاقه مندان به فیلم های سراسر اکشن حتما پیگیر این فیلم خواهند بود. به تازگی اولین تریلر رسمی از این فیلم منتشر شده است که در ادامه می توانید آن را مشاهده کنید.

 

جان ویک ( John Wick) فیلمی آمریکایی در سبک اکشن مهیج محصول سال ۲۰۱۴، به نویسندگی دریک کولستاد و کارگردانی چاد استاهلسکی است. در این فیلم بازیگرانی همچون کیانو ریوز، مایکل نیکویست، آلفی آلن، آدریان پالیکی، دین وینترز، ایان مک‌شین، جان لگویزمائو و ویلم دفو ایفای نقش می‌کنند.

«جان ویک» فیلمی نام آشنا برای علاقه مندان به فیلم های اکشن می باشد که بعد از پخش دو قسمت از این فیلم سینمایی تبدیل به یکی از برترین فیلم های ژانر اکشن در سال های اخیر شده است. بازیگر نقش اصلی این فیلم «کیانو ریوز» می باشد که توانسته است به خوبی از عهده این نقش بر آید.

در طی دو قسمت گذشته شاهد تلاش بسیاری از افراد  برای شکست دادن او بودیم ولی هر بار جان ویک با مهارت خود توانسته از عهده آنها بر آید. موفقیت قسمت اول این فیلم باعث شده است تا سازندگان آن به فکر ساخت قسمت های بعدی از این فیلم باشند.  در حال حاضر همگان منتظر اکران سومین فیلم از مجموعه «جان ویک» هستند و اکنون نیز اولین تریلر رسمی از جان ویک 3 منتشر شده است.

۱۷ مه ۲۰۱۹ که به تاریخ کشور ما ۲۷ اردیبهشت ۹۸ است ، منتظر اکران این فیلم در سینما های جهان باشید.

منبع vox
ممکن است شما دوست داشته باشید
دیدگاه بگذارید