ریموت لمسی نیسان GT-R با تکنولوژی بالا

هر گاه نیسان تصمیم به بازسازی خودرو gt-r می‌گیرد سری هم به کارگردان خلاق و طراح حرفه ای در زمینه های مدیا ، دنی برنساید می زند. این بار شاهد یک ریموت لمسی برای نیسان GT-R با تکنولوژی بالا هستیم که بسیار متفاوت با آن چیزی است که ما در ذهن خود از یک ریموت تصور می کنیم.

این ریمت اگرچه کوچک می باشد. اما با کلی امکانات، که ساده ترین کار آن باز کردن درب های خودرو می باشد ارائه شده است. این ریموت لمسی در عین زیبایی دارای یک صفحه نمایش لمسی است که با کشیدن دست بر روی آن می توانید بین امکانات و ویژگی های موجود در آن جا به جا می شوید.

در ساده ترین حالت از این ریموت، قفل بودن ماشین به شما نمایش داده می شود. شما می توانید از راه دور دمای اتاق درون کابین را تنظیم کنید. همچنین می‌توانید مقدار سوخت خودرو را بررسی کنید و  سطح روغن خودرو را نیز چک کنید. در این ریمت حتی میزان مسافت طی شده و زمان سرویس کردن خودرو نیز به شما اطلاع داده می شود.

این ریموت لمسی نیسان GT-R  همچنین دارای سه کلید فیزیکی می باشد. یکی در مرکز  برای قفل کردن درها مورد استفاده قرار می گیرد. از کلید سمت چپ برای باز کردن صندوق عقب خودرو استفاده میشود و با کلید سمت راست می توانید صدای ریموت را تنظیم کنید.

خبرنامه
خبرنامه
دریافت جدیدترین مطالب
در هر زمانی می تواند خرنامه را لغو کنید.
دیدگاه بگذارید