دانلود سریال خواب زده قسمت ۱ تا ۱۵

وضعیت : سریال در حال پخش است

سریال خواب زده ، سریالی در ژانر وحشت به کارگردانی سیروس مقدم است که در 3 فصل ساخته می شود و دانلود تمامی قسمت ها به همراه اخبار این سریال در همین مطلب قرار می گیرد.

معرفی سریال خواب زده

سریال «خواب‌زده» به تهیه کنندگی الهام غفوری می باشد و قصه آن توسط سعید نعمت الله در ژانر وحشت به نگارش در آمده است. این سریال اولین کار سیروس مقدم در ژانر وحشت می باشد. البته ناگفته نماند که این سه نفر با هم در کار هایی مانند میکاییل ، زیر هشت و دیوار بایکدیگر همکاری داشته اند و امید می رود این همکاری و شناخت از یکدیگر به تولید یک سریال خوب و فاخر منجر شود. همچنین گفته می شود سرمایه گذار این سریال روبیکا می باشد.

این سریال فضایی عاشقانه و ماورایی دارد و تقابل میان انسان و شیطان را به تصویر می‌کشد. سیروس مقدم و سعید نعمت‌الله پیش از این در سریال‌های تلویزیونی رستگاران، دیوار، مدینه، میکائیل و زیر هشت تجربه همکاری با یکدیگر را داشتند.

بازیگران

مهدی سلطانی یکی از بازیگر های درخشان سریال شهرزاد به این سریال اضافه شده است.  علیرضا شجاع نوری، لادن مستوفی ، پریوش نظریه، سام درخشانی، ایرج نوذری، لادن مستوفی، سیما بابایی،  فرید سجاد حسینی و  امیر علی دانایی از جمله بازیگران اصلی این مجموعه هستند.

 

دانلود سریال خواب زده – فصل یک

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید