زمان پایان خندوانه مشخص شد

در خبری ناگهانی و دور از انتظار رامبد جوان زمان پایان خندوانه را در صفحه اینستاگرامی خود منتشر کرد.

برنامه خندوانه یکی از موفق ترین برنامه های صدا و سیما بود که از شبکه نسیم پخش می شد و با هدف ایجاد نشاط و سرگرمی برای مخاطب توانسته بود تا حد زیادی به این خواسته خود دست یابد. محبوبیت برنامه خندوانه با حضور شخصیتی عروسکی به نام جناب خان دو چندان شد و این برنامه در طول پخش خود سعی می کرد که همیشه طراوت و شادابی خود را داشته باشد و در هر فصل جدید، با ایجاد تحولی جدید از جمله بازی هایی مانند ادابازی و یا مسابقه خنداننده شو مخاطبان را راضی نگه دارد که در این امر هم موفق ظاهر شد.

حال رامبد جون در پست اینستاگرامی خود اینگونه نوشت که :

حدود ۷۲۰ قسمت خندوانه ساختیم و پخش کردیم.
ما سعی کردیم شادتون کنیم و در کنار این مهم، تا تونستیم کارای مهم و باحال با شما انجام دادیم.
ایشالا بعد از عید دیگه در خدمتتون نخواهیم بود.
سلامت و پایدار باشید.

حال باید دید این تصمیم تا چه حد جدی می باشد و این تصمیم از سوی شخص رامبد جوان بوده یا مسئولان نیز در این تصمیم گیری نقشی داشته اند یا خیر .

البته به نظر می رسید خندوانه در این فصل آخر از زمان اوج خود کمی دور بوده است و شاید افت مخاطب ، دلیل اصلی این تصمیم گیری از سوی رامبد جوان بوده باشد.

اما مطمئنا مخاطبان ، این برنامه سراسر از نشاط و سرگرمی را فراموش نخواهند کرد و ما به نوبه خود از همه دست اندر کاران خندوانه  به خصوص رامبد جوان به خاطر ساخت چنین برنامه موفقی قدر دان هستیم و امیدواریم شاهد کار های جدیدتر و جذاب تری از آن ها در آینده ای نچندان دور باشیم.

ممکن است شما دوست داشته باشید