5 بازی آنلاین فکری و رایگان

اگر علاقه مند به انجام بازی فکری اون هم از نوع آنلاین هستین ، در ادامه این مطلب 5 تا از بهترین بازی های آنلاین فکری رو برای شما انتخاب کرده ایم.

بازی های فکری نوعی تمرین برای مغز شما به حساب می آیند که می توانید در طی روز با انجام این بازی ها مانند ورزش برای بدن ، ذهن خود را تمرین بدهید. بازی فکری در کنار غذاهای مناسب برای مغز ، می تواند به تقویت هوش شما کمک کند.

بازی gold train frvr

در این بازی شما باید ریل های قطار را بچینید تا قطار از مسیر درستی به مقصدش برسد. تعدادی قطعه از ریل در اختیار شما قرار دارد که از بین آن ها باید مسیر قطار را تکمیل کنید. مرحله به مرحله این مسیر سخت تر می شود و احتیاج به دقت بیشتری دارد. با تکمیل مسیر امتیاز خود را افزایش دهید و قطار را به مقصدش هدایت کنید.

 

بازی love glass

این بازی هم بسیار جذاب و فکری می باشد. در این بازی آنلاین شما باید منبع آب را به دو لیوان هدایت کنید و تا خط معین شده لیوان ها را پر کنید. شما تنها اجازه دارید یک خط رسم کنید. پس باید حسابی فکر خود را به کار بگیرید و بهترین خط را رسم کنید.

 

بازی love draw

این بازی سبکی شبیه بازی قبلی دارد اما شما در اینجا باید خط خود را طوری رسم کنید که دو گوی آبی و قرمز با یکدیگر برخورد کنند البته مثل بازی قبل شما محدودیت رسم خط ندارید. در این بازی آنلاین فکری ، مرحله به مرحله کار سخت تر می شود و نیاز به این دارد که کمی به مغز خود فشار بیاورید.

 

بازی slash the rope

در این بازی که محیط جالبی هم داره و شبیه برگ یک دفتر می باشد ، شما باید با بریدن به موقع طناب شخصی را به بیرون صفحه بازی هدایت کنید. میشه گفت این بازی از همان مراحل اول سخت است و البته تم خوشنت آمیزی هم دارد. مرحله به مرحله نیاز به بیشتر فکر کردن دارد و باید تحلیل خوبی داشته باشید.

 

بازی wake up the box

در این بازی شما می توانید با موس جسم هایی را ایجاد کنید و به نحوی باعث افتادن عروسکی که به خواب رفته است شوید. مراحل ابتدایی بازی به خوبی روند کار را به شما توضیح می دهند. با دوبار کلیک کردن بر روی جسم که ساخته اید می توانید ان را پاک کنید. این بازی هم در نوع خود بسیار جالب می باشد و باید ذهن خود را به کار بیاندازید. این بازی طرفداران زیادی داشته و تا کنون 4 سری از آن ساخته شده است.

 

 

خبرنامه
خبرنامه
دریافت جدیدترین مطالب
در هر زمانی می تواند خرنامه را لغو کنید.
ممکن است شما دوست داشته باشید
دیدگاه بگذارید