بهترین اپلیکیشن های ترجمه زبان انگلیسی به فارسی و دیگر زبان ها

در حال حاضر تصور اینکه  بدون گوشی هوشمند به سفر برویم بسیار دشوار است. زیرا ما از گوشی های هوشمند به عنوان یک GPS، دوربین و حتی راهی برای ارتباط با دیگران استفاده می کنیم. . در کشورهای خارجی، شما می توانید گوشی خود را برای ترجمه دیگر زبان ها به زبان خود استفاده کنید.

در اینجا می خواهیم بهترین اپلیکیشن های ترجمه زبان انگلیسی به دیگر زبان ها و برعکس را معرفی کنیم . برنامه ها و نرم افزار هایی که بسیار قوی هستند و به راحتی دیگر زبان ها را به فارسی یا برعکس تبدیل می کنند و حتی با صوت و عکس نیز می توانید این کار را انجام دهید.

اپلیکیشن Google Translate :

 

Google Translate بدلیل تنوع و سادگی آن یکی از بهترین مترجم هاست. این سرویس برای بیش از 100 زبان برای ترجمه متن تایپ شده یا دست نوشته کابرد دارد. از این برنامه می توانید برای ترجمه متن های انگلیسی و حتی دیگر زبان های سختی مانند چینی استفاده کنید . از دیگر قابلیت های این برنامه امکان ترجمه صوتی می باشد که در سفر به کشور های خارجی بسیار مفید است و به طور همزمان برایتان ترجمه می کند. همچنین از دوربین گوشی می توانید برای ترجمه متن هایی که در عکس موجود است استفاده کنید. در حالت آفلاین شما هنوز هم می توانید 59 زبان ترجمه کنید.

 

 

اپلیکیشن Microsoft Translator

 

مترجم مایکروسافت یک نام بزرگ دیگر در اپلیکیشن های ترجمه متن انگلیسی و دیگر زبان ها است و رابط کاربری حتی ساده تری از گوگل را ارائه می دهد . چهار دایره بزرگ بر روی صفحه اصلی برنامه شناور است: ترجمه صوتی، ترجمه مکالمه، ترجمه عکس و ترجمه متن. گرچه مایکروسافت زبانهای کمتری از Google Translate را پشتیبانی می کند،  اما بسیار برنامه قدرتمندی می باشد.

 

اپلیکیشن iTranslate PRO

 

یکی از دیگر از برنامه های قدرتمند ترجمه متن و صوت اپلیکیشن iTranslate PRO می باشد که توانایی ترجمه بیش از 90 زبان مختلف از جمله زبان فارسی را دارد . این برنامه حتی به صورت آفلاین نیز کار می کند و دارای دو صدای مرد و زبان برای ترجمه های صوتی می باشد . با این برنامه می توانید متن ها را به زبان خود بنویسید و ترجمه صوتی آن را دریافت کنید.

 

 

منبع makeuseof
ممکن است شما دوست داشته باشید