خرید لباس عید زنانه سال 98 با تخفیف بالا

اگر به دنبال خرید لباس عید زنانه برای سال 98 هستید .حتما نگاهی به سایت های زیر که  تخفیف بالایی برای خرید لباس زنانه می دهند بیاندازید.

هر ساله در ایام نزدیک به سال نو فروشگاههای اینرنتی محصولات خود را با تخفیف های قابل توجهی ارائه می دهند. در مورد لباس هم همین طور است. سایت های زیر برای عید نوروز 98 تخفیف های خوبی را برای فروش لباس در نظر گرفته اند که در ادامه چند مورد از بهترین آن ها را به شما معرفی می کنیم.

 

فروشگاه لباس مدیسه

این وب سایت با شعار بزرگترین سیل سال، ادعای تخفیف تا 70 درصد فروش لباس زنانه را دارد . یک وب سایت جامع که دارای تنوع بسیاری در لباس های زنانه می باشد . در این فروشگاه شلوار زنانه ، لباس مجلسی ، پیراهن زنانه و انواع مانتوها با تخفیف نوروزی وجود دارد. و با نگاهی به این سایت می توانید از انواع طرح ها و مدل هایی که وجود دارد با یک قیمت مناسب خرید لباس عید خود را انجام دهید. فروشگاه آنلاین مدیسه با استفاده از تجربیات ۵۰ ساله گروه تجاری گلستان، به تناسب خواسته‌های مخاطب،تمرکز ویژه روی فروش لباس و پوشاک زنانه، مردانه و بچه گانه دارد.

پیشنهاد می کنیم:

فروشگاه شیکسون

یکی از دیگر وب سایت ها خوب که در ایام نوروز تخفیف خوبی برای لباس ها ارائه می دهد سایت شیکسون می باشد. در این وب سایت بخشی به عنوان فروش ویژه پوشاک نوروز 98 دارد که تخفیف تا 97 درصد را تیتر خود قرار داده است. تنوع لباس در این فروشگاه شاید به اندازه مدیسه نباشد اما از قیمت های بسیار خوبی برخوردار است و تقریبا از همه نوع لباسی از جمله پیراهن زنانه ، مانتو و شلوار دارد . از بخش های قابل توجه این فروشگاه شال های بسیار زیاد آن با طرح ها و رنگ های مختلف می باشد که با تخفیف عید 98 بسیار قیمت های مناسبی دارند . این تخفیف ها تا 29 اسفند فعال هستند.

فروشگاه دیجی استایل

فروشگاه دیجی استایل نیز برای لباس عید زنانه سال 98 با تخفیف خوبی وارد بازار سال نو شده است و بعضی از لباس های این سایت تا 75 درصد تخفیف خورده است. از جمله مشخصات خوب دیجی استیال تنوع در رنگ ، مدل و برند می باشد . آنقدر تنوع در این وب سایت بالاست که بدون شک لباسی متناسب با سلیقه شما حتما یافت می شود. بنابراین بهترین فرصت برای خرید از این وب سایت با تخفیف های عید 98 می باشد.

فروشگاه بانی مد

فروشگاه لباس بانی مد نیز در لیست تخفیفی های ما قرار دارد. این وب سایت  علاوه بر تخفیف هایی که بر روی هر لباس تا 70 درصد وجود دارد به ازای هر 200 هزار تومان خرید 100 هزار تومان بن خرید عیدی می دهد.  تنوع پیراهن زنانه در این وب سایت زیاد است اما در مورد مانتو ها کمی تنوع کم تر است . تنوع قیمتی نیز زیاد است و از قیمت های پایین تا بالا برای انواع سلایق پوشاک وجود دارد.

 

شمار خرید خود را از چه فروشگاهی انجام می دهید . آیا لباس عید خود را از فروشگاه های اینترنتی می خرید یا به صورت فیزیکی خرید می کنید.

خبرنامه
خبرنامه
دریافت جدیدترین مطالب
در هر زمانی می تواند خرنامه را لغو کنید.
دیدگاه بگذارید