دانلود سریال هیولا قسمت ۱ تا ۱۹

سریال هیولا مهران مدیری بزودی برای پخش خانگی قرار خواهد گرفت و  همزمان با انتشار قسمت ها ، تمامی کیفیت ها با لینک مستقیم برای دانلود قرار می گیرد.

دسترسی سریع به بخش دانلود:
دانلود فصل یک

چرخ تولید محصولات رسانه ای برای نمایش خانگی راه افتاده است و هر از گاهی خبر از ساخت و تولید سریال یا مجموعه ای برای پخش در نمایش خانگی منتشر می شود و یک به یک وارد بازار می شوند. سریال ممنوعه، ریکاوری و نهنگ  آبی ، رقص روی شیشه ، احضار ، خواب زده و  … از سریال های جدیدی می باشند که به تازگی پخش شده اند یا آماده پخش هستند .

کارگردانی سریال «هیولا» را مهران مدیری ، کارگردان و بازیگر محبوب کشور در سریال هایی همچون شب های برره ، قهوه تلخ ، برنامه دور همی ، مرد هزار چهره و … بر عهده دارد ، و این گونه که خبر می رسد در 15 قسمت تولید شده است و برای نوروز 98 در نظر گرفته شده است.

این سریال  به زندگی زن و شوهری می پردازد که مسیر زندگیشان پس از برخورد با شخصی تغییر می کند و به سمت کار های خلافی سوق داده می شوند. در دل این کار نیز مهران مدیری از طنز غافل نبوده و علاوه بر آن مانند دورهمی طعنه های سیاسی را نیز در کار خود مورد توجه قرار داده است.

سریال هیولا از نظر بازیگر نیز پر مهره بوده و از شخصیت های شناخته شده ای مانند فرهاد اصلانی، خود مهران مدیری، شبنم مقدمی، گوهر خیراندیش، شیلا خداداد،محمد بحرانی، سیما تیرانداز، میرطاهر مظلومی، نیما شعبان نژاد و … استفاده شده است.

پشتیبانی:

نکته: قسمت ها یک روز قبل به صورت پیش فروش قرار می گیرند و فردای آن روز (دوشنبه) در همان صفحه خرید ، رمز فایل قرار میگیرد. در روز دوشنبه، فایل نیازی به رمز ندارد.

در صورت نیاز  و مشکل در هر مرحله از خرید و دانلود از طریق یکی از روش‌های زیر با پشتیبانی تماس بگیرید:

پشتیبانی تلگرام :: صفحه راهنما

شماره پشتیبانی(ساعات اداری): 09059128195

ممکن است شما دوست داشته باشید