گروه مومولند (Momoland) : بیوگرافی کامل و عکس

در این مطلب می خواهیم به معرفی اعضا و بیوگرافی مختصری از گروه مومولند (Momoland) که یک گروه کره ای می باشد بپردازیم. در انتها نیز عکس های این گروه را قرار داده ایم.

مومولند گروهی از دختران کره ای می باشد که توسط MLD Entertainment، یک برنامه استعداد یابی در سال 2016 کشف شد. گروه مومولند با 7 خواننده دختر به نام های هیوبین، یونوو، جین، ناین، جو، آهین و نانسی آغاز به کار کرد و در مارس 2017 نیز دو نفر دیگر به نام های دیزی و کیم تاهه به آن ها اضافه شد. حال به معرفی تک تک اعضا این گروه می پردازیم.

بیوگرافی اعضا گروه مومولند:

 

یونوو (Yeonwoo):

نام اصلی این خواننده Lee Hye Bin و در 12 ژانویه سال 1996 به دنیا آمده است. قد او  165 سانتی متر و 44 کیلوگرم وزن دارد . او در اندونگ کره جنوبی به دنیا آمده است. از جمله خصوصیات او می توان به آشپزی خوب ، خواب زیاد و سریع خوردن اشاره کرد ، او همچنین علاقه مند به بازی لِگو و رنگ قرمز می باشد.

یونوو (Yeonwoo):

نام اصلی او Lee Da Bin می باشد و در 1 آگوست 1996 در سئول کره به دنیا آمده است. قد او 169 سانتی متر و 49 کیلوگرم وزن دارد. او در نقاشی کشیدن و بازیگری مهارت دارد . تفریحات مورد علاقه او تماشای فیلم ، انیمه ، ماهیگیری است.

جین (Jane):

نام اصلی او Sung Ji Yeon می باشد و در 20 دسامبر 1997 در چانگوون کره جنوبی به دنیا آمده است. 167 سانتی متر قد و 46 کیلوگرم وزن دارد. او خیلی سریع صحبت می کند و علاقه مند به خرید اینترنتی ، عکس گرفتن ، دوچرخه سواری و نوشتن خاطرات می باشد.

تاهه (Taeha):

نام اصلی او Kim Minji می باشد و در 3 ژوئن 1998 در جونجو کره جنوبی به دنیا آمده است. 163 سانتی متر قد و 49 کیلوگرم وزن دارد. او به راحتی گریه می کند. در رقص مهارت خوبی دارد و سرگرمی او در مورد چشیدن و دسته بندی غذا ها می باشد.

ناین (Nayun):

نام اصلی او Kim Na Yun می باشد و در 31 جولای 1998 در سئول کره جنوبی به دنیا آمده است. 168 سانتی متر قد و 48 کیلوگرم وزن دارد. از علایق او تماشای فیلم و مکالمه طولانی پشت تلفن می توان اشاره کرد . او ادعا می کند که شنونده خوبی است و افراد مشاور را دوست دارد. ناین ، سوزی (خواننده ای از گروه miss a) را الگوی خود می داند.

دیزی (Daisy):

نام اصلی او Yoo Jung Ahn می باشد و در 22 ژانویه 1998 به دنیا آمده است. 162 سانتی متر قد و 44 کیلوگرم وزن دارد. او به مدت 11 سال در کانادا زندگی کرده است به همین خاطر انگلیسی روانی دارد . از علایق او می توان به تماشای فیلم و خرید کردن اشاره کرد.

جو (JooE):

نام اصلی او Lee Joo Won می باشد و در 18 آگوست 1999 در بوچهون کره جنوبی به دنیا آمده است. 164 سانتی متر قد و 46 کیلوگرم وزن دارد. از علایق گوش دادن به موزیک و گشت و گذار در اینترنت می باشد. او همچنین آرزو دارد روزی یک سوپر استار شود.

آهین (Ahin):

نام اصلی او Lee Ah In می باشد و در 27 سپتامبر 1999 در وونجو کره جنوبی به دنیا آمده است. 160 سانتی متر قد و 44 کیلوگرم وزن دارد. او به مدت 11 سال در چین زندگی کرده است. آهین به سه زبان چینی ، انگلیسی و اسپانیایی می تواند صحبت کند. او علاقه مند به موزیک و آشپزی است.

نانسی (Nancy):

نام اصلی او  Nancy Jewel Mcdonie می باشد و در 13 آوریل 2000 در دائگو کره جنوبی به دنیا آمده است. 162 سانتی متر قد و 46 کیلوگرم وزن دارد. پدر او آمریکایی و مادرش کره ای می باشد. او در زمان کودکی یک بازیگر و مدل بود. نانسی کوچکترین عضو گروه مومولند است.

[unitegallery film1 catid=25]
منبع kprofiles wikipedia
ممکن است شما دوست داشته باشید