10 ایده ناب اتاق بازی برای کودک در خانه (ساده و لاکچری)

0

دکوراسیون اتاق بازی کودک نیاز به خلاقیت دارد. شما نیاز به یک ایده عالی و ناب برای طراحی و دکوراسیون اتاق بازی برای کودک در خانه دارید. 10 ایده زیر می تواند دیدی وسیع از کارهایی که می توانید برای ساخت اتاق بازی برای کودک انجام دهید را نشان دهد. شما با استفاده از ایده های زیر و کمی اعمال تغییرات در آن ها می توانید به هدف مورد نظر خود برسید.

۱ اتاق بازی مینیاتوری

اتاق بازی مینیاتوری

مهم نیست شما چه فضایی برای اتاق بازی کودک تان دارید ، با چند ایده ساده می توانید یک اتاق شیک برای بازی کوکان خود درست کنید. نمونه بالا یکی از این موارد است.

۲ اتاق بازی شیک و زیبا

اتاق بازی شیک و زیبا

این عکس اثبات می کند که یک اتاف بازی کودک در عین سرگرم کننده بودن می تواند بسیار شیک و زیبا به نظر برسد. طراحی آبی با کلی وسایل بازی که می تواند فرزند شما را ساعت ها مشغول به خود کند.

۳ مدرن با رنگ بندی سفید

مدرن با رنگ بندی سفید

یک اتاق بازی مدرن برای کودک با استایل و دکوراسیون بی نظیر ،  یک میله ورزشی در وسط خانه قرار گرفته است و در انتها نیز شاهد یک دیوار صخره نوردی هستید. این اتاق بازی کودک اگر چه زیباست اما هزینه ساخت آن نیز کم نخواهد بود.

۴ اتاقی الهام گرفته شده از طبیعت

اتاقی الهام گرفته شده از طبیعت

اگر خودتان علاقه مند به طبیعت هستید یا دوست دارید فرزندتان در فضایی شبیه طبیعت مشغول بازی شود . این مورد می تواند یک ایده بسیار ناب برای شما باشد . خانه ای درختی که توصیه می شود نکات ایمنی را رعایت کنید به همراه دکوراسیونی چوبی ، حس خوبی به کودک شما خواهد داد.

 

۵ چادر در بالکن خانه

چادر در بالکن خانه

اگر در یک خانه آپارتمانی کوچک هستید که فضای چندانی برای فرزندتان وجود ندارد می توانید از بالکن خانه استفاده کنید و با کمی خلاقیت یک فضای بازی خوب را برای کودکتان ایجاد کنید. همان طور که می بینید با یک سری وسایل ساده خانه ای کوچک برای کودک درست شده است که ساعت ها در آن می تواند مشغول باشد.

هشدار: ایمن کردن بالکن بسیار مهم است و کودک شما نباید به لبه آن نزدیک شود. (شاید ایده استفاده کردن از میز در فضای بازی کودک اصلا مناسب نباشد).

۶ اتاق بازی کودک با دکوراسیون سنتی

اتاق بازی کودک با دکوراسیون سنتی

این تصویر به ما یک ایده از اتاق بازی را به ما نشان می دهد که از وسایل کاملا ساده ای استفاده شده و خبری از دیوار صخره نوردی نیست. موکت رنگارنگ و نقش های ساده رنگی روی دیوار فضای خوبی را ایجاد کرده است.

۷ اتاقی با یک تخت خواب چوبی

اتاقی با یک تخت خواب چوبی

همان طور که در تصویر می بینید با استفاده از چوب یک تخت خواب زیبا در اتاق کودک ساخته شده است که می تواند آن را ساعت ها به خود مشغول کند. علاوه بر آن یک فضای بیشتری را در اتاق خواهید داشت.

۸ اتاق یا کتابخانه؟

اتاق یا کتابخانه؟

اگر آرزوی شما داشتن یک بچه موفق در زمینه درسی و پیشرفت علمی می باشد احتمالا از دکوراسیون بالا استقبال می کنید. فضایی کاملا علمی که کودک شما را با کتاب داستان ها و قصه ها رو برو می کند.

۹ اتاق رنگارنگ

اتاق رنگارنگ

رنگ بندی نقش مهمی در دکوراسیون دارد. استفاده از رنگ های متنوع و شاد می تواند یک ایده عالی برای اتاق بازی کودک باشد.علاوه بر آن اضافه شدن قفسه های بسیار که در هر کدام می توانید یک نوع بازی را برای کودک قرار دهید.

۱۰ اتاق زیر پله

اتاق زیر پله

این ایده اتاق بازی برای کودک نیز می تواند بسیار نظر شما را جلب کند. اگر فضای کمی دارید چرا از زیر پله برای اتاق بازی کودک استفاده نمی کنید؟ با استفاده از چوب می توانید آن فضا را تبدیل به اتاق کنید. نمونه ای زیبا از این کار را در تصویر بالا مشاهده می کنید.

شما چه ایده ای دارید و یا اتاق بازی کودک شما به چه صورت است؟ در صورت تمایل عکس آن را برای ما ارسال کنید تا با نام خودتان در این مطلب قرار دهیم.

 

دیدگاه بگذارید