جی دی
فناوری ، سلامت ، سینما

آخرین تریلر فیلم X-Men: Dark Phoenix را ببینید

0

کمپانی قرن 20 فاکس ، تریلر نهایی Dark Phoenix را به یکی از شخصیت های محبوب یعنی جین گری با بازی سوفیا ترنر (بازیگر نقش سانسا در سریال گیم اف ترونز) اختصاص داده است. فیلم Dark Phoenix (دارک فینیکس) قرار است آخرین قسمت از مجموعه فعلی X-Men (ایکس من) باشد و پس از آن شاهد ریبوت این مجموعه توسط مارول استودیو خواهیم بود.اکنون می توانید آخرین تریلر فیلم X-Men: Dark Phoenix را در انتهای این مطلب مشاهده کنید.

در  Dark Phoenix,، مردان X با دشمنان قدرتمندی مواجه هستند که یکی از آنها جین گری از گروه خودشان است. در طول یک ماموریت نجات در فضا، جین گری بر اثر ضربه ای که از یک نیروی کیهانی مرموز دریافت کرده بود تا نزدیکی مرگ رفت. اما پس از نجاتش از این ماجرا و برگشت به خانه، این نیرو نه تنها او را بسیار قدرتمندتر کرد، بلکه او را از کنترل نیز خارج کرده است. مبارزه گری با قدرت موجود درون خود، باعث شده است تا او به شناخت خوبی از نیروی خود برسد و این قدرت را در مسیری که می خواهد به هدایت و کنترل در بیاورد. گری اکنون بین دو جبهه قرار گرفته است ،  گروه مردان ایکس که قصد دارد او را نجات دهد و مگنیتو که قصد کشتن او را دارد . حال مردان ایکس پس از فرو پاشی خانواده ،  باید راهی برای متحد شدن پیدا کنند ، آن هم نه بخاطر جین گری بلکه برای دفاع از سیاره ای که از سوی بیگانگان مورد حمله قرار گرفته است. .

X-Men: Dark Phoenix بسیاری از بازیگران فیلم های جدید را باز گردانده است ، از جمله بازیگران این این فیلم ، جنیفر لارنس (Mystique)، نیکلاس هولد (Beast)، الکساندرا شپپ (Storm)، تای شریدان (Cyclops)، سوفی ترنر (Jean Gray) و ایوان پترز (Quicksilver) می باشند. لامار جانسون از The Next Step نیز به بازیگران این فیلم اضافه شده است که یک نقش مروز و مهمی در این فیلم خواهد داشت.

سیمون کینبرگ نویسندگی و کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد، که نخستین کارگردانی او به حساب می آید. X-Men: Dark Phoenix قرار است 7 ژوئن بر روی پرده سینماه برود.

آخرین تریلر فیلم X-Men: Dark Phoenix

 

منبع comingsoon
تلگرام
ممکن است شما دوست داشته باشید