بیوگرافی جاستین بیبر به روایت عکس : از کودکی تا 25 سالگی

0

جاستین بیبر خواننده ای کانادایی که بسیار محبوب و بسیار منفور است . جاستین بیبر کار خود را از کودکی آغاز کرد در کمترین زمان ممکن به اوج شهرت رسید و هنوز نیز در دوره جوانی جاده موفقیت را می شناسد.

این خواننده جوان،  اگر چه صدای خوبی دارد اما رفتارهای اخلاقی او باعث ایجاد حاشیه های فراوانی شده است. شاید برجسته ترین مورد از این اتفاقات را ممنوعیت ورود او به کشور چین دانست . او در برخی از کنسرت ها رفتار درستی با طرفداران خود نداشت و در یک مورد کنسرت را ناتمام ترک کرد.

جاستین بیبر از آن دسته سلبریتی هایی است که بیشتر از خیلی از افراد مشهور و حتی دو برابر سن خود در راس توجه رسانه ها و خبرها قرار گرفته است.  در این جا قصد داریم خیلی کوتاه و تیتر وار زندگی این خواننده جوان را از کودکی تا اکنون که به 25 سالگی رسیده است به روایت تصویر بیان کنیم.

بیوگرافی جاستین بیبر به روایت عکس

بیوگرافی جاستین بیبر به روایت عکس : از کودکی تا 25 سالگی 1 از 23
کشف شدن

۱. کشف شدن

جاستین بیبر متولد انتاریو کانادا در تاریخ 1 مارس 1994است ، او در سال 2008 پس از اینکه یک فیلم ویدئویی به YouTube فرستاده بود، مورد توجه مدیر Scooter Braun و خواننده فوق ستاره ، اشر ریموند، قرار گرفت و این لخظه ای بود که جاستین بیبر کشف شد.
آلبوم my world

۲. آلبوم my world

جاستین اولین آلبوم خود با نام my world را در سال 2009 ساخت و اولین موزیک از این آلبوم با نام “one tiome” در جایگاه 17 از 100 آهنگ داغ بیلبورد 2009 قرار گرفت.

آلبوم my world 2

۳. آلبوم my world 2

پس از موفقیت آلبوم اول ، جاستین زمان را از دست نداد و بلافاصله آلبوم دوم خود با همین نام را در سال 2010  منتشر کرد.  موزیک “baby” از این آلبوم در جایگاه 5 صد آهنگ برتر بیلبورد قرار گرفت.

تور جهانی

۴. تور جهانی

جاستین با همین دو آلبوم تور کنسرت جهانی خود را در سال 2010 و 2011 آغاز کرد و توانست 53.3 میلیون دلار درامد از کنسرت ها بدست بیاورد که برای یک پسر 16 ساله اصلا چیزی بدی نبود.

لقب jelena

۵. لقب jelena

در سال 2010 بیبر رابطه خود را با سلنا گومز دیگر خواننده مشهور آمریکایی آغاز کرد. طرفدار این دو خواننده بسیار از این اتفاق خوشحال بودند و این دو زوج خواننده را بسیار موفق می دانستند. به همین خاطر لقبی به نام “jelena” را به آن دو نسبت دادند.

ورود به هالیوود

۶. ورود به هالیوود

مستندی به نام Justin Bieber: Never Say Never از پشت صحنه های کنسرت جاستین بیبر در سال 2010 توسط  Crazy Rich Asians ساخته شد  که در هفته اول توانست 30 میلیون دلار فروش داشته باشد.

شکستن رکورد ها

۷. شکستن رکورد ها

در سال 2010  ، بیبر نه تنها لقب هنرمند برنده سال را گرفت بلکه او در  American Music Awards لقب جوان ترین شخصی که این جایزه را به خانه می برد را نیز تصاحب کرد.

همه جا حضور دارد

۸. همه جا حضور دارد

اگرچه او برنده جایزه گرمی برای بهترین آلبوم جدید و یا بهترین آلبوم پاپ در 53 سومین دوره از این مراسم نشد ، اما همچنان با مربی خود Usher  کار می کرد.

 

بویی شبیه بوی موفقیت

۹. بویی شبیه بوی موفقیت

در سال 2011 ، جاستین بیبر برند عطر خود با نام “someday” را معرفی کرد. این محصول در فروشگاه هایی مانند به فروش رفت و خیلی زود توانست بهترین فروش عطر در بین سلبریتی ها و در تمام زمان را از آن خود کند.

کریسمسی موفق

۱۰. کریسمسی موفق

جاستین بیبر در آلبوم بعدی خود کاری به نام Under the Mistletoe را برای کریسمس معرفی کرد. این آلبوم نیز موفق بود و در رتبه 1 چارت بیلبورد قرار گرفت. این اولین آلبوم تعطیلات کریمیس از یک خواننده مرد بود که در رتبه اول لیست قرار می گرفت.

تکرار موفقیت

۱۱. تکرار موفقیت

جاستین بیبر خیلی برای ساخت آلبوم بعدی زمان زیادی را نمی خواست و او در سال 2012 نیز آلبوم Believe را منتشر کرد. آلبومی که آهنگی معروف “Boyfriend” در آن قرار داشت و این آلبوم نیز در جایگاه اول چارت بیلبورد قرار گرفت و همین موفقیت یک تور موفق دیگر را برای جاستین به ارمغان آورد.

به امید موفقیت دوباره

۱۲. به امید موفقیت دوباره

بیبر دوباره برای ساخت فیلمی از تور آلبوم جدید خود (Justin Bieber’s Believe) با Jon Chu همکاری کرد اما این فیلم نتوانست مانند  Never Say Never به موفقیت دست یابد.

هنوز در صدر

۱۳. هنوز در صدر

بیبر دوباره لقب بهترین خواننده سال 2012 را از مراسم American Music Awards دریافت کرد  و بار دیگر خواننده هایی همچون ریحانا و کتی پری را از سر راه خود برداشت.

جاستین و سلنا گومز

۱۴. جاستین و سلنا گومز

در سال 2012 اولین حاشیه ها در مورد جاستین ایجاد شد. زمانی که جاستین و سلنا پس از یک سال رابطه از یکدیگر جدا شدند. البته این آخرین مورد نبود.

میمون خانگی

۱۵. میمون خانگی

بیبر بعد از جدایی از سلنا ضربه سختی خورد. او در این مدت یک میمون خانگی داشت به نام مالی داشت ، اما در سال 2013، مقامات آلمانی این میمون را از گرفتند و از آنجا که جاستین مدرک لازم برای متقاعد کردن مقامات را نداشت نتوانست حیوان خانگی اش را پس بگیرد و به باغ وحش باز گردانده شد.
لحظات سخت

۱۶. لحظات سخت

جاستین برای اولین بار در سال 2014  در میامی فلوریدا متهم شناخته شد و به زندان رفت. او یک سال بعد نیز در کانادا به خاطر موضوعی دیگر زندانی شد.

برگشت دوباره

۱۷. برگشت دوباره

بعد از یک سال سخت ، او با یک گروه موزیسین به نام «Jack Ü » که از دو نفر به نام های Diplo  و Skrillex تشکیل شده بود ، همکار شد و توانست اولین جایزه گرمی خود را در 59 مین دوره از این مراسم کسب کند.

 

چهارمین آلبوم

۱۸. چهارمین آلبوم

دوباره جاستین با آلبومی به نام  Purpose در صدر جدول 100 آهنگ برتر بیلبورد قرار گفت . آلبومی که آهنگ  “sorry” نیز در آن قرار داشت. همین موفقیت کافی بود تا بار دیگر جاستین بیبر خودش را برنده جایزه بهترین خواننده مرد سال 2016 در  Billboard Music Awards ببیند.

صدایی جدید

۱۹. صدایی جدید

در سال 2017 ، جاستین با موزیسن های لاتین وارد همکاری شد و آلبومی به نام  ‘Despacito’ را که متفاوت از سایر آلبوم ها بود منتشر کرد.

 

بن شدن جاستین

۲۰. بن شدن جاستین

در سال 2017 ، دولت چین جاستین بیبر را بن کرد و دیگر اجازه ورود این خواننده به چین را نداد. رفتارهای خارج از قانون و مشکوک او در آخرین سفرش به چین ، باعث حساسیت دولت چین شد و حضور جاستین خطری برای کشور چین تلقی می شد.

 

jenna دوباره بازگشت

۲۱. jenna دوباره بازگشت

پس از جدایی جاستین و سلنا در سال 2012 دوباره این دو در سال 2017 با هم ارتباط برقرار کردند اما این بار نیز خیلی زود و در اوایل سال 2018 از یکدیگر همه چیز ناگهان خراب شد و از یکدیگر جدا شدند. خیلی ها دلیل این موضوع را تفاوت بین خانواده های این دو میدانستند.

ازدواج

۲۲. ازدواج

در پاییز سال 2018 خبر هایی منتشر شد که جاستین قصد دارد با مدل معروف Hailey Baldwin ازدواج کند. این موضوع طولی نکشید که توسط خودشان در صفحات اجتماعی اعلام شد.

ورود به دنیای مد

۲۳. ورود به دنیای مد

اما اکنون و در این چند سال اخیر جاستین به دنیای مد و فشن روی آورده است و در سن 25 سالگی خط تولیدی خود به نام Drew House را راه اندازی کرده است.

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
دیدگاه بگذارید