جی دی
فناوری ، سلامت ، سینما

فیلم جنگ ستارگان 9 (Star Wars: Episode IX) : اولین تیزر رسمی

0

Lucasfilm سرانجام اولین تیزر رسمی از فیلم جنگ ستارگان 9 را منتشر کرد. آخرین فیلم از سری فیلم های سه گانه جنگ ستارگان Star Wars: Episode IX — The Rise of Skywalker نام دارد.

 

لوکاس فیلم ساعاتی پیش در جشن جنگ ستارگان تیزر کوتاهی از این فیلم را منتشر کرد و به صورت رسمی نام فیلم را که (جنگ ستارگان: ظهور اسکای واکر) بود معرفی نمود.  این قسمت از فیلم سومین و آخرین فصل از Skywalker saga می باشد که از سال 2015 با نام Star Wars: Episode XII – The Force Awakens آغاز شد و قسمت دوم آن نیز در سال 2017 با نام Star Wars: Episode XIII – The Last Jedi منتشر شد. سومین بخش نیز در تاریخ 20 دسامبر 2019 به روی پرده ی سینماها خواهد رفت.

در این مراسم که دست اندرکاران فیلم حضور داشتند از توضیح دادن در مورد جزییات فیلم طفره رفتند و گارد سختی در مقابل سوال ها داشتند. با این حال یکی از نکاتی که توسط خبرنگاران کشف شد حضور بازیگری انگلیسی و تازه کار به نام «Naomi Ackie» بود که قرار است در نقش کاراکتری به نام Jannah بازی کند.

دیزی ریدلی، آدام درایور، جان بویگا، اسکار آیزاک، مارک همیل، کری فیشر، آنتونی دنیلز، بیلی دی ویلیامز، دامنل گلیسون، لوپیتا نیونگو، کلی مری ترن، جوناس سوآتامو، بیلی لورد، کری راسل، نائومی آکی، ریچارد ای گرانت و دامینیک مانهن، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. جی جی آبرامز، کارگردان فیلم Star Wars: The Force Awakens (جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد)، وظیفه نوشتن فیلمنامه و کارگردانی این فیلم را بر عهده داشته است.

 

منبع vox
تلگرام