ِیادآوری شخصیت های سریال گیم اف ترونز برای فصل 8

زمانی کمی به پخش فصل 8 سریال game of throns مانده است و پس مدت ها انتظار اولین قسمت از فصل 8 سریال گیم اف ترونز صبح روز دوشنبه ساعت 5:20 به وقت ایران از شبکه HBO پخش می شود.

ویدیو کامل اسامی شخصیت های سریال گیم اف ترونز

اما از پایان فصل تا کنون زمان زیادی گذشته است و ممکن است بعضی از افراد حتی نام شخصیت های سریال را نیز به بیاد نیاورند. بنابراین سعی شده است در این پست به شخصیت های مهم سریال را به شما معرفی کنیم و برای تماشای فصل آخر این سریال آمادگی لازم را داشته باشید.

 

[unitegallery slide catid=29]

شخصیت های سریال گیم اف ترونز برای فصل 8

برندون استارک

پیشنهاد می کنیم:

برندون استارک (Brandon Stark) که مختصرا برن نامیده می شود، دومین پسر لرد ادارد استارک (Eddard Stark) و بانو کتلین تالی (Catelyn Tully) است. زندگی برن بعد از سقوطی که منجر به فلج شدنش شد، به طور کامل تغییر کرد و حال او برای حرکت کردن نیازمند به خدمتکارشان هودور(Hodor) است. برن را معمولا دایرولفی (Direwolf) به نام سامر (Summer) همراهی می کند. برن خواب هایی پیشگویانه دارد. برن از شخصیت های POV کتاب است و در سریال آیزاک همپستید-رایت نقش او را بازی می کند.

آریا استارک

آریا استارک فرزند سوم و دختر دوم لرد ادارد استارک (Eddard Stark) و بانو کتلین تالی (Catelyn Tully) است. آریا در ابتدای کتاب بازی تاج و تخت (A Game of Thrones) نه ساله است. آریا 3 برادر به نام های راب (Rob)، برن (Bran)، ریکان (Rickon) و یک برادر ناتنی به نام جان اسنو (Jon Snow) و یک خواهر بزرگتر سانسا (Sansa) دارد. آریا گاهی خواب می بیند دایرولف (Direwolf) شده است[۱]. دایرولف خود او نایمریاست (Nymearia) که نامش از ملکه ی جنگجوی روینار به همین نام گرفته شده است. آریا تنها کاراکتری است که حداقل یک فصل POV در تمامی 5 کتاب داشته است.

سانسا استارک

سانسا استارک (Sansa Stark) دختر بزرگ کتلین تالی (Catelyn Tully) و ادارد استارک (Eddard Stark) است. سانسا سه برادر به نام های راب (Rob)، برن (Bran) و ریکان (Rickon)، خواهری به نام آریا (Arya) و برادری ناتنی به نام جان اسنو (Jon Snow) دارد. سانسا از شخصیت های اصلی (POV Characters) کتاب است و نقشش را در سریال سوفی ترنر (Sophie Turner) بازی می کند.

جان اسنو

جان اسنو (Jon Snow) پسر حرامزاده ادارد استارک و مادری با هویت نامعلوم است.[۱] او تحت سرپرستی پدرش در کنار خواهر و برادرهای ناتنی خود بزرگ شد. جان وقتی که به سن بلوغ نزدیک شد، به نگهبانان شب پیوست. دایرولف مو سفید و چشم سرخ او، گوست (Ghost) همیشه همراه اوست. در آغاز داستان او 14 ساله است، و یکی از کاراکترهاییست که داستان از دید او بیان می شود.

سمول تارلی

سمول تارلی پسر ارشد لرد رندیل تارلی و همسرش ملیسا فلورنت است. او را معمولا «سم» صدا می زنند و برای تحقیر «سر خوکه» خطاب می شود. او پیشکاری از نگهبانان شب است که در کتاب یورش شمشیرها شخصیتی دارای فصل می گردد. جان بردلی بعنوان سم در سریال تلویزیونی به ایفای نقش می پردازد.

دنریس تارگرین

دنریس تارگرین، مشهور به دنریس طوفان زاد یا دنی، آخرین عضو تایید شده ی سلسله ی باستانی تارگرین و یکی از شخصیت های POV اصلی در مجموعه کتاب هاست. در سریال تلویزیونی، امیلیا کلارک نقش دنریس را بازی می کند.

تیریون لنیستر

تیریون لنیستر(Tyrion Lannister) ، سومین و کوچکترین فرزند تایوین (Tywin) و جوانا (Joanna) می باشد، او یک کوتوله(Dwarf) است و به همین خاطر است که مورد تمسخر قرار می گیرد و او را جن (The Imp) و یا نصف مرد (The Halfman) صدا میکنند . او یکی از شخصیت های اصلی و مهم در کتابها است و از جمله کاراکترهایی است که داستان از دید او بیان میشود (POV Characters) . در سریال شخصیت تیریون را پیتر دینکلیج (Peter Dinklage) ایفای نقش میکند.[۱]

سرسی لنیستر

سرسی لنیستر (Cersei Lanister) فرزند ارشد لرد تایوین (Tywin) و بانو جوانا لنیستر (Joanna Lannister) است، و برادری دوقلو به نام جیمی لنیستر (Jaime Lannister) دارد. بعد از قیام رابرت (Robert’s Rebellion) او با رابرت براتیون (Robert Baratheon)، شاه جدید ازدواج کرد و ملکه ی هفت پادشاهی (Seven Kingdoms) شد. سرسی مادر سه فرزند به نام های جافری (Joffrey)، میرسلا (Myrcella) و تامن براتیون (Tommen Baratheon) است. در مجموعه ی تلویزیونی نقش سرسی را لنا هیدی بازی کرده است. سرسی از کتاب ضیافتی برای کلاغ ها (A Feast for Crows) تبدیل به یکی از شخصیت های اصلی شده است.

شاه شب

شاه شب (پادشاه شب – Night’s King)، یکی از فرماندهان افسانه ای نگهبانان شب بود، که در عصر قهرمانان می زیست.

خبرنامه
خبرنامه
دریافت جدیدترین مطالب
در هر زمانی می تواند خرنامه را لغو کنید.
ممکن است شما دوست داشته باشید
دیدگاه بگذارید