13 دقیقه ویدیو از جلوه های ویژه سریال گیم اف ترونز

0

جلوه های ویژه سریال گیم اف ترونز شاید به اندازه خود سریال از جذابیت زیادی برخوردار است. دیدن مراحل ساخت این سریال شما را متعجب خواهد کرد که برای ساخت هر صحنه از سریال از چه تکنولوژی هایی استفاده شده است و چه ایده و تفکرات قوی پشت آن وجود داشته است.

در ویدیو 13 دقیقه ای زیر شاهد استفاده از نرم افزارهای مختلف برای ساخت جلوه های ویژه هستید. اینکه چگونه به کمک این نرم افزار ها ارتش ها، سواره نظام ها و ساختمان ها ساخته می شود و در ساخت فیلمی با این کیفیت تا چه حد هزینه می شود.

 

زمان دقیق پخش قسمت های فصل 8 مشخص شده است و به شرح زیر می باشد.

قسمت 1: 54 دقیقه (April 14)
قسمت 2: 58 دقیقه (April 21)
قسمت 3: 82 دقیقه (April 28)
قسمت 4: 78 دقیقه (May 5)
قسمت 5: 80 دقیقه (May 12)
قسمت 6: 80 دقیقه (May 19)

پیشنهاد می کنیم:

«جان اسنو» مدتی پیش در شوی شبانه‌ی «استیون کولبر» حضور یافت و اعتراف کرد که هیچ یک از حدس هایش در مورد فصل پایانی پس از خواندن فیلمنامه درست از آب در نیامدند.

او می‌گوید: «فرضیه‌هایی در ذهن داشتم اما همگی آن‌ها نادرست بودند. همه غلط از آب درآمدند اما خوشحالم که آن‌ها را با کسی در میان نگذاشتم.» هنگامی که از او سؤال می‌شود که آیا مایل است یکی از فرضیه‌های نادرستش را بازگو کند یا نه هرینگتون لام تا کام نمی‌گوید. او در آغاز مصاحبه می‌گوید حتی اجازه‌ی دروغ گفتن را هم ندارد زیرا این کار موجب می‌شود حقیقت زودتر برای مردم برملا شود: «مانند میدان مین است.»

«میسی ویلیامز» بازیگر نقش آریا استارک : یکی از چیزهایی که هواداران ممکن است با آن مواجه شوند، فصلی پر از ارجاع به گذشته است.
ویلیامز به تازگی در مصاحبه ای تأکید کرده است که ارجاعات به فصل اول نقش مهمی در شش اپیزود پایانی ایفا می‌کنند.

پیشنهاد می کنیم فصل اول این سریال را دوباره مشاهده کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
دیدگاه بگذارید