مرسدس بنز ای ام جی اس 65 مدل 2019 : مشخصات فنی ، ویدیو ، عکس

0

خودرو مرسدس بنز ای ام جی اس 65 ( Mercedes-AMG S65 final editon 2019)  از سری خودرو های لوکس مرسدس بنز است که با کلاس S شناخته می شود.  خودرو های این کلاس بسیار لوکس و لاکچری می باشند و این کمپانی آخرین تکنولوژی های خود را در این برند قرار می دهد.

خودرو های 2019 کلاس s مرسدس بنز در نسخه های سدان ، کوپه و سقف متحرک عرضه می شود. ای ام جی اس 65 مدل 2019 یک خودرو از نمونه سدان می باشد که آخرین ورژن از مدل خود می باشد.

AMG S65 مدل 2019  کاملا با مس و فیبر کر بن ساخته شده است و دارای موتور 12 سیلندری می باشد. ساخت این خودرو بسیار محدود است و فقط 130 دستگاه در جهان از آن ساخته می شود.

بدنه این خودرو دارای رنگ مشکی است که در آن خطوط برنزی خود نمایی می کنند . همچنین این خودرو کلاس اس دارای چرخ های 20 اینچی می باشد که در آن نیز از برنز استفاده شده است.

در کابین داخلی خودرو نیز از همان تم خارجی خودرو استفاده شده است و ما ترکیبی از رنگ های مشکلی و برنزی می بینیم. حتی در کفی زیر پای این خودرو نیز ردی از برنز دیده می شود.

در قلب خودرو مرسدس بنز ای ام جی اس 65 یک توربو شارژر دوقلو V12 قرار گرفته است که توانایی تولید 630 اسب بخار قدرت و 738 پوند-فوت گشتاور را دارد. ماکزیمم سرعت این خودرو به 300 کیلومتر بر ساعت می رسد.

آخرین ادیشن این خودرو کلاس اس با امکانات خوبی همچون سقف پانورما با تکنولوژی variable-tint Magic مرسدس بنز ، صندلی های متحرک برقی ، سیستم سرمایش و گرمایش cupholders ، دستیار راننده و …. همراه است.

سیستم تعلیق مرسدس بنز AMG S65

سیستم تعلیق این خودرو بر اساس تکنولوژی مرسدس بنز می باشد. که رانندگی روان و راحتی را برای مسافت های دور فراهم می آورد. طراحی انحنا مانند بدنه به خودرو اجازه می دهد تا به اندازه 2.5 درجه به سمت داخل خم شود. این نوع طراحی باعث می شود تا نیروی های جانبی را کاهش دهد و لذت رانندگی با این خودرو را افزایش دهد.

حالت های رانندگی

در این خودرو حالت های مختلف رانندگی تعریف و برنامه ریزی شده است که با سوییچ بر روی هر کدام تغییراتی در تنظیمات موتور خودرو ، سیستم تعلیق ، گیربکس و حتی اگزوز خودرو ایجاد می شود.  در حالت اسپورت این خودرو شاهد تغییر صدای اگزوز به یک حالت اسپورتی تر هستیم و واکنش سرعت خودرو نسبت به پدال سریعتر می شود و حتی گیربکس نیز در این حالت سریعتر دنده ها را جابجا می کند.

از حالت های مختلف تعریف شده در این خودرو می توان به موارد زیر اشاره نمود :

  • حالت sport
  • حالت soprt+
  • حالت Comfort
  • حالت Individual

گالی عکس های خودرو :

[unitegallery erdr catid=28]

 

خلاصه ویژگی های خودرو مرسدس بنز ای ام جی اس 65 مدل 2019 
حجم موتور  6 لیتر ماکزیمم سرعت  300 کیلومتر بر ساعت
تعداد سیلندر  12 عدد قدرت  630 اسب بخار
سایز چرخ ها  20 اینچ گشتاور 1000 نیوتن متر
گیربکس  7 دنده سرعت صفر تا 100 4.3 ثانیه

 

منبع mercedes caranddriver
ممکن است شما دوست داشته باشید
دیدگاه بگذارید