خودرو رولز رویس فانتوم سفارشی privacy suite

0

خودرو های رولز رویس به خصوص مدل فانتوم بسیار شیک و راحت می باشند . به گونه ای که در دنیای خودرو کلمه رولز رویس با کلمه ای مانند لاکچری ، ثروتمند و یا قدرتمند مترادف است و هم معنی تلقی می شود . شاید خودرو رولز رویس فانتوم سفارشی privacy suite دلیل این موضوع را بیشتر روشن کند.

اما چه چیزی می تواند یک رولز رویس فانتوم را از آن چیزی که در حال حاضر است لوکس تر کند؟ سینمای داخلی؟ صندلی های شخصی؟ لامپ های ستاره ای ؟ شیشه های جدا کننده خصوصی؟ نظرتون در مورد وجود همه این موارد یکجا با هم چیست؟

 

بله داریم در مورد یکی خودرو رولز رویس فانتوم سفارشی صحبت می کنیم که همه این موارد را با هم دارد. این خودرو لاکچری سفارش شخصی در هونگ کونگ بوده که اکنون نیز به دست آن رسیده است.

چیزی که این خودرو را خیلی خاص می کند ، علاوه برداشتن همه ویژگی های معمول یک خودرو لاکچری ، وجود یک دیوار شیشه ای جدا کننده ما بین صندلی های جلویی با صندلی های عقب خودرو می باشد که به نام “Privacy Suite” شناخته می شود.

در این نسخه از رولز رویس فانتوم ، یک دیوار برقی شیشه ای بکار رفته است که کابین خودرو را به دو قسمت تقسیم می کند.  این دیوار کاملا عایق صوتی است ، به گونه ای که صدای راننده و سرنشین جلو به بخش عقبی منتقل نمی شود.

برای اینکار از یک ترکیب خاص فرکانسی استفاده شده است که صدا را جذب می کند. البته کابین عقب بوسیله یک سیستم اینترکام می تواند با راننده در ارتباط باشد.

سیستم تصویری برای سرگرمی سرنشینان عقب شامل دو مانیتور 12 اینچی می باشد. همچنین کابین عقب به یک سری پرده برای حفظ حریم خصوصی مجهز شده است.

در سقف این خودرو نیز لامپ های ال ای دی زیادی که مانند ستاره ها هستند قرار گرفته است که در صورت نیاز به روشنایی می توان از آن ها استفاده نمود.

[unitegallery erdr catid=27]
منبع motor1
دیدگاه بگذارید