سکانس جنجالی آریا استارک در قسمت دوم فصل هشتم گیم اف ترونز

به سرعت یک هفته از قسمت اول فصل هشتم که آخرین فصل از سریال گیم اف ترونز می باشد ،گذشت. طولی نکشید و قسمت دوم نیز از راه رسید ، قسمتی که همه در تب و تاب پیگیری اتفاقات قسمت اول بودند و چشمشان به زمان حمله مردگان بود.

اما اتفاقی که برای آریا در قسمت دوم اتفاق افتاد همه نظر ها رو به خود جلب کرد . به گونه ای که این اتفاق حاشیه های فراوانی را در شبکه های اجتماعی به راه انداخت.

ارتباط برقرار کردن آریا با آهنگری به نام گندری ، بسیاری از هواداران این شخصیت را شوکه کرد. به گونه ای که بسیاری از هواداران به صفحه شخصی آریا رفتند و سوال کردند که تو چند سال داشتی ؟ و یا چرا اینکار را کردی؟

میسی ویلیامز بازیگر نقش آریا استارک اکنون 22 سال دارد و این برای اولین بار بود که چنین سکانسی را بازی می کرد. زمانی که آریا در سریال گیم اف ترونز معرفی شد، او یک دختر بچه کوچک بود و به همین خاطر دیدن این سکانس از او برای بسیاری از بیینده ها و طرافداران این کاراکتر غیر قابل هضم و شوکه کننده بود.

اما جالب اینجا بود که شبکه HBO نیز  از قبل احتمال چنین اتفاقی را می داد و به همین خاطر ساعاتی قبل از انتشار قسمت دوم پستی را در توییتر منتشر کرده بود که در مورد کارهایی که یک فرد بالای 18 سال می تواند انجام دهد اشاره کرده بود. این پست برای بسیاری از کاربران خنده دار و شبیه یک جوک بود. اما پس از پخش قسمت دوم کاملا مشخص بود که این پست با هدف منتشر شده است و بیشتر می خواست تایید کند که آریا استارک سنش بالاتر از 18 بوده است.

پیشنهاد می کنیم:

البته در مصاحبه هفتگی که   Entertainment Weekly با ویلیامز سریال صورت گرفت بود ، او در مورد این سکانس صحبت کرد و گفت:

“وقتی فیلمنامه‌ها به دست بازیگران رسید،سوفی ترنر طبق عادت همیشگیش به سرعت شروع به خوندن اون کرد و وقتی به صحنه‌ی آریا و گندری رسید فورا به میسی زنگ میزنه و او رو در جریان میذاره.

میسی گفت:اولش فک میکردم که فقط یه شوخی از طرف سازندگان سریاله و یک فیلمنامه‌ی فیک برام فرستادن(مثل کاری که سازندگان در فصل اول با کیت هرینگتون کردن و بهش گفته بودن قراره چهره‌‌ی جان رو زشت کنن) ولی وقتی فهمیدم که واقعا باید انجامش بدم شوکه شدم!

دنیل بی وایس و دیوید بنیوف بهم گفتن که هرچقدر دوست دارم میتونم خودمو جلوی دوربین نشون بدم پس من هم تقریبا خودمو مخفی نگه داشتم!

اوایل همه با احترام باهام رفتار میکردن و هیچ کس نمیخواست احساس ناخوشایندی بهم دست بده که همین موضوع باعث ناراحتی میشد.”

با این حال بسیاری از کاربران از این کار شبکه HBO شوکه و ناراحت شده اند.

 

 

منبع indiewire
خبرنامه
خبرنامه
دریافت جدیدترین مطالب
در هر زمانی می تواند خرنامه را لغو کنید.
ممکن است شما دوست داشته باشید
دیدگاه بگذارید