دوربین 64 مگاپیکسلی سامسونگ در نیمه دوم سال 2019 معرفی می شود

0

حدود 6 ماه پیش دوربینی با سنسور 48 مگاپیکسلی معرفی شد که یک رزولیشن عالی را در طول روز ارائه می داد و عملکرد خوبی نیز در شب داشت. اما به نظر می رسد سامسونگ قصد ندارد در این زمینه توقف کند.

دوربین جدید سامسونگ دارای یک سنسور 64 مگاپیکسلی با نام  ISOCELL Bright GW1 می باشد که می تواند کیفیت عکس برداری گوشی ها را تا حد زیادی بالا ببرد. سامسونگ از تکنولوژی Tetracell  برای ادغام داده های 4 پیکسل در یک پیکسل استفاده می کند.

کمپانی سازنده تایید کرده است که اندازه سنسور 1/1.72 اینچ می باشد. این اندازه کمی بزرگتر از سنسور 48 مگاپیکسلی است.

برای گرفتن عکس شبیه به شیوه‌ای که چشم انسان محیط خود را با ترکیبی از نور های محیط درک می‌کند، GW۱ از محدوده دینامیکی بالا به صورت real-time تا ۱۰۰دسی‌بل (dB)پشتیبانی می‌کند که رنگ های غنی‌تر را به ارمغان می آورد . برای مقایسه، محدوده دینامیکی یک سنسور تصویر معمولی حدود ۶۰ dB است، در حالی که چشم انسان در محدوده ۱۲۰ دسیبل در نظر گرفته می‌شود “.

علاوه بر این، سامسونگ می‌گوید که سنسور دوربین ۶۴ مگاپیکسلی همچنین از فن‌آوری فوکوس خودکار سوپر فازی، ضبط ویدیویی ۴۸۰ فریم بر ثانیه، و Dual Conversion Gain پشتیبانی می‌کند. آخرین ویژگی ظاهرا به سنسور اجازه می‌دهد تا به طور موثر از نور دریافتی در محیط‌های روشن استفاده کند.

اسامسونگ می‌گوید که هر دو سنسور در نیمه دوم سال تولید انبوه می‌شوند، که این موضوع به ما می گوید که تا قبل از پایان سال 2019 گوشی هایی با دوربین 64 مگاپیکسلی را خواهیم دید.

آیا شما یک گوشی با یک دوربین ۶۴ MP را می خرید؟

منبع androidauthority
ممکن است شما دوست داشته باشید
دیدگاه بگذارید