6 پیچ اینستاگرام آموزش زبان انگلیسی

پیج های آموزش زبان انگلیسی خوبی در اینستاگرام وجود دارد که می توانند به شما در یادگیری زبان انگلیسی کمک کنند. در بین پیج های مختلف اینستاگرامی ، پیج های آموزشی ، مفید ترین و بهترین پیج ها می باشند. بخصوص بعضی از این کانال ها که به صورت حرفه ای تری فعالیت می کنند.

در ادامه می خواهیم چند پیج خوب اینستاگرامی که زبان انگلیسی را به روش های متفاوتی آموزش می دهند به شما معرفی کنیم .این پیج های اینستاگرام آموزش زبان انگلیسی هر کدام به شکلی متفاوت به شما زبان انگلیسی را یاد می دهند و شما اگر روزانه بتوانید زمانی را اختصاص به این پیج ها بدهید ، بسیار برای یادگیری زبان شما مفید می باشد.

 معرفی پیچ اینستاگرام آموزش زبان انگلیسی

1 پیج جزیره انگلیسی

این پیج به شخصی یکی از محبوب ترین پیج های اموزش زبان انگلیسی برای من است. سامان تیموریان جوانی پر انرژی است که به صورت منظم پست هایی در مورد یادگیری زبان انگلیسی می گذارد که شامل یادگیری لغات ، اصطلاحات و گرامر ها می شود. نحوه آموزش تیموریان با توجه به انرژی مثبتی که منتقل می کند بسیار جالب و گیرا می باشد.

2 پیج آموزش زبان انگلیسی یزدان محمودی

یزدان محمودی که کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی است  به شیوه ای متفاوت زبان انگلیسی را آموزش می دهد. و سعی می کند ذهن شما را درگیر یادگیری کند. بر خلاف بقیه پیج ها و منابع آموزشی در هر پست یک کلمه یا جمله ی پرکاربرد فارسی آورده می شود و از شما می خواهد به انگلیسی برگردانید . سپس در صفحات بعدی انواع مختلفی از مثال ها و جملات رایج در انگلیسی را برای شما فراهم می کند.

3 پیج زبان یاد

این پیج هم یکی از صفحات فعال اینستاگرامی برای یادگیری زبان انگلیسی است. در این پیج آموزش های مختلفی مربوط به انگیلسی داده می شود . از لغات گرفته تا دستور های گرامری و فیلم های اموزشی که بسیار جالب و کاربردی طراحی شده اند.

4 پیج فونیک

این پیج اگر پست های زیادی ندارد اما همان تعداد پست ها نیز به شکلی جالب و متفاوت کار شده اند و سعی شده جملات پر کاربرد و غیر رسمی انگلیسی را به همراه انیمیشن های زیبا یاد دهد.

5 پیج انگلیس سورس

یکی از پیج های دیگر که در زمینه یادگیری کلمات ، نکات کاربرید و گرامری زبان فعالیت دارد ، پیج انگلیس سورس می باشد . یکی از ویژگی های متمایز این کانال نمایش تلفظ صحیح کلمات به صورت فارسی می باشد.  همچنین به صورت خیلی خلاصه و مفید نکات مهم گرامری را بیان کرده است که بسیار لازم و ضروری می باشند.

6 پیج انگلیسی با فیلم

این نوع آموزش زبان انگلیسی بسیار جالب و سرگم کننده می باشد . بخش هایی از فیلم های مختلف قرار داده شده است و سعی شده در هر ویدیو  به صورت فعال و گیرا تری زبان انگلیسی را به شما آموزش دهد .

اگر شما هم پیج اینستاگرام آموزش زبان انگلیسی می شناسید ، حتما به دوستان خود در بخش دیدگاها به اشتراک بگذارید.