اولین استون مارتین DBS 50 Le Mans سفارشی از راه رسید

0

استون مارتین شروع به تولید محدودی از نسخه ویژه “DBS 59″برای جشن 60 سالگی  تاریخ  پیروزی های خودرو اسپورت DBS 1  خودکرده است.

“DBS 59″، که توسط استون مارتین کمبریج سفارش داده شده است، به مناسبت جشن شصت سالگی خودرو DBR 1 است که  معروف به  «یک-دو تمام» بود که این لقب بخاطر پیروزی های پیاپی این خودرو  در اکثر مسابقات 1959 24 Hours of Le Mans  بود . حال به مناسبت آن روز و به ازای هر ساعت از این روز خاص ، 24 عدد از این خودرو خاص ساخته و به دست مشتریان خود خواهد رسید.

 

بخش Q استون مارتین به دقت بر روی رنگ سبز DBR1 مطالعه کرده است و به گونه ای مدرن تر و با استفاده از فیبر کربن و پنل های سقفی کنتراست چشمگیر تر و بهتری را ارائه داده است.

در این خودرو همچنین از ترفند های بصری دیگری شامل استفاده از برنز در سقف و بخش های مختلف خودرو ،  شبکه سفارشی جلوی خودرو ، ترمز کلاپیر و رینگ های 21 اینچی Y شکل در نظر گرفته شده است و عدد های سفارشی خاصی  که همه مربوط به DBS 1 ld fhan روی گلیگر ها نقش بسته است.

در طراحی کابین داخلی نیز از همان جنس خودرو DBR1 برای صندلی ها استفاده شده است و در درون خودرو برای تزیینات از برنز استفاده شده و یک لوگو سفارشی از “‘59 Edition” بر روی صندلی دوخته شده است.

در آینه سمت شاگرد خودرو نیز تاریخ دقیق شروع مسابقه و جشن 323 لپ در 24 ساعت دوخته شده است.

سیمون لین گفت:

“DBS 59” یک تعادل دقیق بین یک طراحی بی انتها است که هم به تاریخ ما احترام می گذارد و هم جشنی برای طراحی مدرن آینده را رقم می زند. “DBS Superleggera” قدرتمند ترین ماشین تولیدی است که توسط استون مارتین ساخته شده است و از این رو، نسخه های ویژه DBS 59 به منظور نشان دادن شصت سال گذشت از زمان پیروزی 1-2 لی مانس است.”

[unitegallery erdr catid=30]
ممکن است شما دوست داشته باشید
دیدگاه بگذارید