اولین استون مارتین DBS 50 Le Mans سفارشی از راه رسید

استون مارتین شروع به تولید محدودی از نسخه ویژه “DBS 59″برای جشن 60 سالگی  تاریخ  پیروزی های خودرو اسپورت DBS 1  خودکرده است.

“DBS 59″، که توسط استون مارتین کمبریج سفارش داده شده است، به مناسبت جشن شصت سالگی خودرو DBR 1 است که  معروف به  «یک-دو تمام» بود که این لقب بخاطر پیروزی های پیاپی این خودرو  در اکثر مسابقات 1959 24 Hours of Le Mans  بود . حال به مناسبت آن روز و به ازای هر ساعت از این روز خاص ، 24 عدد از این خودرو خاص ساخته و به دست مشتریان خود خواهد رسید.

 

بخش Q استون مارتین به دقت بر روی رنگ سبز DBR1 مطالعه کرده است و به گونه ای مدرن تر و با استفاده از فیبر کربن و پنل های سقفی کنتراست چشمگیر تر و بهتری را ارائه داده است.

در این خودرو همچنین از ترفند های بصری دیگری شامل استفاده از برنز در سقف و بخش های مختلف خودرو ،  شبکه سفارشی جلوی خودرو ، ترمز کلاپیر و رینگ های 21 اینچی Y شکل در نظر گرفته شده است و عدد های سفارشی خاصی  که همه مربوط به DBS 1 ld fhan روی گلیگر ها نقش بسته است.

در طراحی کابین داخلی نیز از همان جنس خودرو DBR1 برای صندلی ها استفاده شده است و در درون خودرو برای تزیینات از برنز استفاده شده و یک لوگو سفارشی از “‘59 Edition” بر روی صندلی دوخته شده است.

در آینه سمت شاگرد خودرو نیز تاریخ دقیق شروع مسابقه و جشن 323 لپ در 24 ساعت دوخته شده است.

سیمون لین گفت:

“DBS 59” یک تعادل دقیق بین یک طراحی بی انتها است که هم به تاریخ ما احترام می گذارد و هم جشنی برای طراحی مدرن آینده را رقم می زند. “DBS Superleggera” قدرتمند ترین ماشین تولیدی است که توسط استون مارتین ساخته شده است و از این رو، نسخه های ویژه DBS 59 به منظور نشان دادن شصت سال گذشت از زمان پیروزی 1-2 لی مانس است.”

[unitegallery erdr catid=30]
خبرنامه
خبرنامه
دریافت جدیدترین مطالب
در هر زمانی می تواند خرنامه را لغو کنید.
ممکن است شما دوست داشته باشید
دیدگاه بگذارید