لپ تاپ های ریزر نسخه استودیو 15 و17 (Razer Blade Studio Edition ) معرفی شدند

رویداد Computex پر از چیزهای غیر منتظره است و معرفی لپ تاپ های ریزر نسخه استودیو (Razer Blade Studio Edition ) یکی از غیره منتظره ها و سوپرایز های این رویداد بود. کمپانی ریزر نشان داد که آن‌ها به چیزی فراتر از گیمینگ فکر می کنند و تمرکز خود را بر روی کاربران حرفه‌ای تر گذاشته اند و مستقیم به سمت گلوی اپل نشانه رفته اند.

اگر کلیدهای سفید رنگ جیوه ای و چند المان مشخص دیگر در طراحی های ریزر نبود ، به راحتی می توانستید این مدل را با MacBook Pro اشتباه بگیرید.

این تنها کارت‌های گرافیک GeForce نیست که در این لپ تاپ زیبا مشاهده می کنید ، بلکه شما با یک RTX Quadro 5000 Mobile نیز رو به رو خواهید شد.

نسخه Razer Blade Studio با یک صفحه سفید جیوه ای و در کنار یک صفحه نمایش 4K همراه خواهد بود.

رم این لپ تاپ به ۳۲ گیگابایت افزایش یافته است .  و شما یک داریو  NVMe یک ترابایتی در اختیار دارید. درایور ها برای کارت‌های NVIDIA فعالیت های خود را جهت عملکرد بهتر در بازی ها، اولویت بندی می کنند.

Razer Blade ۱۵ نسخه استودیو

این مدل با همان فاکتور های قبلی البته کمی پیشرفته تر همراه است. داشتن صفحه نمایش 4K OLED لمسی ، پردازشگر اینتل Core i7-9750H و یک کارت گرافیک انویدیا Quadro RTX 5000 mobile از جمله مشخصات این لپ تاپ می باشد.

Razer Blade 17 نسخه استودیو

ریزر بلید 17 نسخه استودیو یک قدم پا را فراتر گذاشته است . یک پنل نمایش 4K که با 120hz یک تجربه بسیار عالی را به کار می دهد . سی پی یو نیز با رفتن به مدل اینتل Core i9 9880H ارتقا یافته است . اما کارت گرافیک همان مدل مشابه قبلی،  یعنی Quadro RTX 5000 mobile می باشد.

کمپانی ریزر با راه اندازی کمپین های #MADEWITHBLADE به جلو پیش می‌رود، اکنون این روند پیش روی با راه اندازی خطوط جدید ساخت گرافیک بسیار جدی تر شده است و آن ها هدف خود را ساخت لپ تاپ های خلاقانه تر و حرفه ای تر گذاشته اند.

مدیر عمومی نرم‌افزار و فن‌آوری در انویدیا ، گفت:

” ترکیب Quadro و GeForce RTX همراه با طراحی چشم نواز ریزر و نمایشگر ۴K  ، یک لپ تاپ فوق العاده را برای تولید کنندگان محتوی به ارمغان می آورد. “

قیمت و زمان دسترسی به این محصول

لپ تاپ های نسخه استودیو ریزر اواخر امسال در دسترس خواهند بود و فعلا قیمتی برای انها مشخصی نشده است.

 

منبع wccftech
خبرنامه
خبرنامه
دریافت جدیدترین مطالب
در هر زمانی می تواند خرنامه را لغو کنید.
ممکن است شما دوست داشته باشید
دیدگاه بگذارید