5 برنامه روشن نگه داشتن صفحه گوشی رایگان برای آندروید

0

تا به حال شده از یک برنامه اندروی بخواهید استفاده کنید و هر چند ثانیه صفحه گوشی خاموش بشود. معمولا اگر بخواهید در داخل یک برنامه مطلبی یا خبری بخوانید این اتفاق می افتد و نیاز است شما مرتب صفحه گوشی را لمس کنید تا نور صفحه خاموش نشود . این بسیار چیز آزار دهنده ای است و بسیاری از کاربران از این مورد شاکی هستند. حتی بدتر زمانی است که شما مجبور می شوید قفل گوشی را نیز دوباره باز کنید.

اما امروز می خواهیم به شما برنامه هایی را معرفی کنیم که صفحه گوشی شما را برای یک یا چند برنامه خاص که می خواهید را، روشن نگه می دارد. در ادامه با این چند برنامه روشن نگه داشتن صفحه گوشی که بسیار عالی عمل می کنند آشنا می شوید . بعضی از آن ها ساده و بعضی از اپلیکیشن ها حرفه ای تر هستند.

شروع کنیم:

 

۱  خود سیستم آندروید

در تنظیمات آندروید ویژگی است که شما می توانید زمان خواب صفه نمایش را افزایش دهید.

برای این کار بخش تنظیمات را باز کنید و صفحه نمایش و قفل صفحه عبور (Lock screen & password)باشید.

این جایی است که شما تصمیم می گیرید چه مدت آندروید باید صبر کند تا صفحه نمایش را خاموش و گوشی را قفل کند.

اما این تنظیمات داری یک نقص می باشد و آن هم این است که شما این کار را برای همه برنامه ها انجام می دهیدو نمی توانید برای چند برنامه خاص که نیاز به روشن ماندن صفحه دارند ، انجام دهید.

برای آن، بیایید به برخی از برنامه ها نگاه کنیم.

 

۲  برنامه KEEP SCREEN ON

 برنامه KEEP SCREEN ON

 

KEEP SCREEN ON یک برنامه نسبتا ساده برای روشن نگه داشتن صفحه نمایش است. شما آن را دانلود کنید، نصب کنید، و گزینه ای برای بیدار نگه داشتن صفحه وجود دارد.

در این برنامه هیچ راهی برای تنظیم زمان وجود ندارد. بر خلاف تنظیمات سیستم که به ما می گوید که می توانید زمان روشن ماندن را تنظیم کنید ، این برنامه فقط دارای گزینه خاموش و روشن کردن است.

 

۳ برنامه Wakey :

یک برنامه ساده و مفید است که صفحه نمایش گوشی را بیدار نگه می دارد . این برنامه به شما کنترل بیشتری می دهد، زیرا شما می توانید انتخاب کنید که کدام برنامه  نیاز به روشن ماندن صفحه نمایش دارند. البته نسخه رایگان این برنامه شبیه سیستم آندروید استفاده می کند و فقط می توانید زمان روشن ماندن را تنظیم کنید و نسخه پولی برنامه است که اجازه می دهد برای هر برنامه تنظیمات داشته باشید.

از طریق FaceWake  تا زمانی که دوربین بتواند صورت شما را تشخیص دهد، صفحه نمایش را روشن نگه می دارد.   این برنامه از گوشی های  Xiaomi پشتیبانی نمی کند.

 

۴ برنامه STAY ALIVE :

 

Stay Alive ، برنامه دیگری برای نگه داشتن صفحه گوشی است ولی هیچ رابط کاربری برای این برنامه تعریف نشده است و پس از دریافت مجوز های لازم به بخش اعلان ها در بالای گوشی اضافه می شود.

از همان بخش اعلان ها می توانید تعیین کنید برای کدام اپ ها صفحه نمایش روشن باقی بماند.  برای دسترسی به ویژگی های برنامه شما باید نسخه پولی آن را تهیه کنید.

 

۵ برنامه KEEP SCREEN ON:

 

در لحظه ای که برنامه را راه اندازی می کنید، اولین چیزی که مشاهده می کنید لیستی از تمامی برنامه هایی است که بر روی گوشی هوشمند شما نصب شده اند. فقط کافی است آنهایی را که می خواهید صفحه روشن باشد را انتخاب کنید.

یک منو دستی با چند گزینه کاربردی نیز وجود دارد. شما می توانید این ویژگی را برای همه برنامه ها با یک لمس غیر فعال کنید. همچنین گزینه ای برای مخفی کردن برنامه های سیستم وجود دارد، به طوری که می توانید فقط برنامه هایی را که به صورت دستی یا از Play Store یا دیگر مکان ها نصب کرده اید مشاهده کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
دیدگاه بگذارید