5 راه حل ارور sorry something went wrong در اینستاگرام

ارور sorry something went wrong در اینستاگرام خطایی است که به تازگی بسیاری از کاربران آن را گزارش داده اند. این خطا می‌تواند بسیار شما را دچار مشکل کند. چون شما نمی‌توانید وارد حساب خود شوید و به اکانت خود دسترسی نخواهید داشت.

اگر شما هم به دنبال حل ارور sorry something went wrong در اینستاگرام هستید، پس راه‌حل‌های سریع و ساده زیر را امتحان کنید.

۱ بررسی کنید که آیا دسترسی به سرور اینستاگرام وجود دارد

بررسی کنید که آیا دسترسی به سرور اینستاگرام وجود دارد

گاهی اوقات، سرورهای اینستاگرام به طور موقت قابل‌دسترسی نیستند. شما می‌توانید این مساله را از طریق دوستان خود بپرسید که آیا آن‌ها نیز دارای همین شکل هستند یا خیر. شما در ابتدا باید مطمئن شوید که این مشکل فقط برای شما رخ داد است و مشکل از سرور های اینستاگرام نیست.

۲  ورود به سیستم از طریق Facebook

 ورود به سیستم از طریق Facebook

سعی کنید با حساب کاربری فیس بوک خود در اینستاگرام خود ثبت کنید. البته شما باید قبل از پیش آمدن این مشکل حساب خود را به حساب اینستاگرام متصل کرده باشید. این کار باعث می شود از هک های احتمالی نیز جلوگیری شود و به سرعت مشکل های از این دست را حل کنید.

۳  به طور موقت حساب خود را غیرفعال کنید

گاهی اوقات،  ارور Sorry something went wrong ممکن ست به خاطر عیب و نقصی در حساب شما بوجود آید.

برای رفع آن، از این مراحل پیروی کنید:

  • به نسخه وب اینستاگرام بروید و وارد بخش تنظیمات شوید.
  • به دنبال Temporarily disable my account بگردید و آن را انتخاب کنید.
  •  حدود ۲ -یا ۳ ساعت صبر کنید.

پس از این مدت ، حساب اینستاگرام خود را فعال کنید و ببینید مشکل رفع شده است یا خیر.

۴ با Help Center اینستاگرام تماس بگیرید

اگر تمام این گزینه‌ها را امتحان کرده‌اید و مساله هنوز حل‌نشده است، به authorization screen  بروید و به دنبال  Log In Help باشید. نشانی پست الکترونیکی که برای ثبت حساب استفاده کرده اید را وارد کنید و Send E-mail را انتخاب کنید. فورا یک پیام به صندوق پستی شما ارسال خواهد شد. از طریق نامه همین ایمیل  مراحل ورود به سیستم را دنبال کنید.

 

۵ حذف و نصب دوباره برنامه اینستاگرام

این گزینه واقعا برای بسیاری از کاربران کار کرده‌است. شما می‌توانید به سرعت این کار را انجام دهید و برنامه اینستاگرام خود را مجددا نصب کنید. به خاطر داشته باشید که این راه‌حل تنها در صورتی کار می‌کند که از برنامه اینستاگرام در ۱۰ ویندوز استفاده کنید.

اینها برخی از راه‌حل‌های بالقوه هستند که ممکن است به شما کمک کنند ارور sorry something went wrong در اینستاگرام را حل کنید.

در بخش نظرات به ما بگویید که کدام یک از این راه‌حل‌ها برای شما کار می‌کنند

خبرنامه
خبرنامه
دریافت جدیدترین مطالب
در هر زمانی می تواند خرنامه را لغو کنید.
ممکن است شما دوست داشته باشید
نمایش دیدگاه ها (3)