انتشار ویدیو جدید فصل 6 سریال وایکینگ ها

رفته رفته به زمان پخش فصل 6 سریال وایکینگ ها ، آخرین فصل این سریال تاریخی نزدیک تر می شویم و در تازه ترین خبر ها کاترین وینیک ویدیو جدیدی از فصل 6 را در پیج اینستاگرام خود منتشر کرده است.

 

این ویدیو کمی غافگیر کننده بود، منظور ،محتوای سخنرانی لاگرتا در این پرومو فصل ۶  است. در زمانی که لاگرتا وایکینگ ها را رها کرده بود، پسرش ایوار را شکست داد و خود را پادشاه نامید و به نظر می‌رسید که در فصل 6 بیورن رهبری مردمش را بر عهده بگیرد.

اما در این ویدیو از فصل 6 وایکینگ ها ، لاگرتا طوری سخنرانی می کند که به نظر می رسد او رهبری کتگات را بر عهده دارد. چطور چنین چیزی رخ داده است؟ هیچ منطقی نیست که لاگرتا پسر خودش را سرنگون کرده باشد. شاید او کتگات را ترک کرده و رفته باشد. یا اتفاق وحشتناکی برای بیورن افتاده باشد و دستگیر شده باشد؟ این ویدئو باعث ایجاد گمانه‌زنی‌های بسیاری در مورد سریال وایکینگ ها می شود.

کاترین وینیک در این ویدیو می گوید:

” این پادشاهی من است. من قوانین کتگات رو تعیین می کنم. و من باید از آن محافظت کنم و به دنبال آن و مردمش باشم. به خصوص حالا که انتظار حمله دیگری از سوی کینگ هارالد رو داریم. می‌فهمید؟”

بر اساس آنچه که طرفداران وایکینگ‌ها از قبل در مورد لاگرتا می دانند، به نظر نمی‌رسد که او در فصل ششم قرار باشد به عنوان حاکم کتگات بازگردد. خالق سریال، مایکل هرست، نیز قبلا گفته بود که لاگرتا یک قدم عقب تر قرار خواهد گرفت و باید از بازنشستگی خود و زندگی ساده‌ترش در فصل ششم لذت ببرد. و این گفته ها بر اساس اتفاقات فصل قبل ، منطقی به نظر می‌رسد.

از طرفی در این ویدیو ، سخنرانی لاگرتا احتمال می رود در اواخر فصل 6 روی بدهد. جایی مایکل هرست اظهار داشت که لاگرتا قادر نخواهد بود از زندگی سابقش فاصله بگیرد. آیا این طور بازمی‌گردد؟

سوال این است که دقیقا چه چیزی او را به اینجا می‌آورد؟

همانطور که می‌بینید، لاگرتا لباس جنگی خود را پوشیده‌است و می‌گوید که مردم او ” باید برای یک حمله دیگر آماده شوند.” حمله ای که به احتمال زیاد از سوی کینگ هارالد صورت خواهد گرفت.

چیزهای بین بیورن و هارالد در فصل ۵ به خوبی پیش نرفت. با این حال، اما آن‌ها به اندازه کافی تنش را خنثی کردند تا با در نظر گرفتن دشمن مشترکشان، ایوار، متحد شوند. شاید باز هم پای آیوار برای این حمله در میان باشد و یا هارالد همچنان به دنبال جاه طلب است.

یک دلیل دیگر برای این موضوع که چرا لاگرتا خود را حاکم کتگات معرفی می کند ، می تواند مردن بیورن بوده باشد. در اولین تریلری که از فصل ۶، منتشر شد. لاگرتا را می بینیم که خطاب به مردم کتگات می گوید: ” او برای همه ما مرد”. به نظر شما منظورش از “او” کیست؟

خوب، بیورن یک کاندید اصلی است، و هارالد هم می‌تواند قاتل او باشد. هارالد انگیزه زیادی برای قتل او دارد. نه فقط برای قدرت ، بلکه آیوار برای او یک رقیب عشقی نیز می باشد.  گانهیلد در ابتدا با هارالد بود اما پس از مدتی عاشق آیوار شد و همین موضوع می تواند باعث آزار او و تصمیمش برای انتقام باشد.

حال هرچه باشد به پایان این سریال نزدیک شده ایم و فصل 6 آخرین فصل سریال وایکنیگ ها خواهد بود. به نظر شما سرانجام لاگرتا در فصل 6 سریال وایکینگ ها چه خواهد شد ؟ به خصوص که گفته می شد او به دست یکی از فرزندان راگنار کشته خواهد شد ، اما با رفتن آیوار به سمت روسیه کمی این احتمال ضعیف شده است.

هنوز زمان دقیقی از پخش اولین قسمت از فصل 6 مشخص نشده است و باید منتظر خبر های رسمی بود.

منبع cinemablend
ممکن است شما دوست داشته باشید