خبر وزیر ارتباطات از اینترنت VDSL به جای اینترنت ADSL

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در توئیتی از ارائه اینترنت VDSL خبر داد، بر اساس گفته او قرار است اینترنت با سرعت ۴ برابر فعلی ارائه شود.


آذری جهرمی شب گذشته در صفحه توییترش نوشت: از فردا امکان تبدیل ADSL خانگی به سرویس های پرسرعت VDSL فراهم میشه، ۴ برابر سرعت فعلی! خوبه به نظرتون؟ #خبرخوب #SmartIran #سُرِینو

به گزارش باشگاه خبرنگاران، مدیرعامل شرکت مخابرات گفت: براساس برنامه ششم توسعه خدماتی که به مردم در اینترنت داده می‌شود باید سرعتی بر مبنای ۲۰ مگ داشته باشد و شرکت مخابرات برای تحقق این موضوع گام‌های بلندی برداشته است.

وی افزود: در همین راستا و آستانه آغاز بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکامپ بخش قابل توجهی از مشترکان فعالمان را به حدود ۲ میلیون نفر بدون این که هزینه‌ای دریافت کنیم سرویس خدمات را از «ای دی اس ال» به «وی دی اس ال» و «اف تی تی پی» تغییر می‌دهیم.

صدری گفت: ما برای این کار هزینه‌ای از مشترک دریافت نمی‌کنیم به این معنا که کابل کشی رایگان است و مودم «ای دی اس ال» را تحویل می‌گیریم و مودم «وی دی اس ال» تحویل می‌دهیم.

وی افزود: تلاش ما این است که با کمترین هزینه این کار را تا پایان سال انجام دهیم و آغاز کار اجرایی آن از ۱۰ روز آینده خواهد بود.
مدیر عامل شرکت مخابرات گفت: مبنای ما این است که این خدمت در همه مناطق تهران و استان‌ها ارائه شود و حداقل سرعت این خدمت ۴۰ مگ است و نام این سرویس را سورینو (سرعت نو و جدید) گذاشته ایم.

منبع باشگاه خبرنگاران جوان
خبرنامه
خبرنامه
دریافت جدیدترین مطالب
در هر زمانی می تواند خرنامه را لغو کنید.
دیدگاه بگذارید