دانلود سریال آقازاده قسمت 1

قسمت 1 اضافه شد.

دانلود سریال آقازاده به زودی در همین صفحه قرار می گیرد. در ادامه به معرفی و اخبار سریال آقازاده می پردازیم.

مدتی پیش اعلام شد که پروانه ساخت سریال جدید حامد عنقا و بهرنگ توفیقی در شبکه نمایش خانگی با نام «آقازاده» صادر شده است. و به زودی برای پخش در شبکه نمایش خانگی کلید می خورد.

به نقل از روابط عمومی این سریال، حامد عنقا ۹ سال پس از طراحی و نویسندگی «قلب یخی»، این بار سریالی عاشقانه را می‌سازد.

«آقازاده» که چهارمین همکاری او با بهرنگ توفیقی پس از سریال‌های «انقلاب زیبا»، «پدر» و «بر سر دوراهی» است، اینگونه عنوان شده که متفاوت از تجربیات تلویزیونی‌شان خواهد بود.

پیش تولید این سریال به تهیه‌کنندگی عنقا از سال گذشته و پیش از ساخت مجموعه نوروزی شبکه دو آغاز شده و پروانه ساخت آن نیز اخیرا صادر شده است.

بنابر جدیدترین اخبار سینمای ایران؛ مهدی سلطانی به عنوان اولین بازیگر سریال «آقازاده» معرفی شده است. وی پیش از این در سریال «پدر» با حامد عنقا و بهرنگ توفیقی همکاری کرده بود. مهدی سلطانی در «آقازاده» نیز نقش یک پدر را بازی خواهد کرد.

مهدی سلطانی، بازیگر و استاد دانشگاه ایرانی است. او در سال ۱۳۷۴ بازی در سینما را با فیلم سینمایی «آخرین بندر» آغاز کرد. و آخرین کار نمایش خانگی او سریال محبوب شهرزاد بود که مهدی سلطانی یکی از نقش های محبوب این سریال به حساب می آمد.

پیشنهاد می کنیم:

داستان سریال آقازاده

داستان سریال شبکه نمایش خانگی «آقازاده» در بستری عاشقانه روایت خواهد شد. پیش‌تولید این سریال از مدت‌ها پیش آغاز شده است. انتخاب بازیگران این سریال نیز از مدت‌ها پیش آغاز شده است که احتمالا به‌زودی رسانه‌ای خواهد شد.  تهیه و تولید لوکیشن و صحنه‌های فیلمبرداری این سریال نیز در شمال کشور و شهر مشهد آغاز شده است.

قسمت 1

خبرنامه
خبرنامه
دریافت جدیدترین مطالب
در هر زمانی می تواند خرنامه را لغو کنید.
دیدگاه بگذارید