انگوری رایس (Angourie Rice) : بیوگرافی ، عکس و فیلم های او

انگوری رایس یکی از بازیگران فیلم مرد عنکبوتی : دور از خانه  (مرد عنکبوتی 2019) می باشد . بازیگر جوانی که البته به نظر چهره ی او آشنا می رسد و احتمالا او را جایی دیگر نیز دیده باشید. در ادامه به بیوگرافی این بازیگر می پردازیم و عکس ها و فیلم هایی که در آن ایفای نقش کرده است را نیز معرفی می کنیم.

بیوگرافی انگوری رایس (Angourie Rice)

انگوری رایس متولد 2001 در شهر پرت استرالیا می باشد. پدر او جرمی رایس کارگردان و مادرش کیت رایس یک بازیگر و نویسنده می باشد.  داشتن چنین خانواده ای باعث شد تا او کار خود را از زمانی که یک دختر بچه بود در فیلم های کوتاه تبلیغات تلویزیونی آغاز کند.

این بازیگر جوان اولین فیلم خود را موقعی که 8 سال داشت بازی کرد . یک فیلم کوتاه به نام Hidden Clouds (2009) که به دنبال ان در یک فیلم کوتاه دیگر به نام نیز حضور پیدا کرد . اما نقطه عطف حرفه بازیگری رایس سال 2012 و حضور در فیلم کوتاه Transmission بود که مورد تحسین منتقدین قرار گرفت. این نقش باعث شد کارگردان زاک هیلدیچ تحت تاثیر باز او قرار گیرد و او را برای برای بازی در فیلم These Final Hours (2013) دعوت کند.

این بازی نیز پُلی بود برای رایس ، تا خودش را به کارگردانان حرفه ای آمریکا معرفی کند . او در سال 2016 با فیلم های The Nice Guys و Nowhere Boys: The Book of Shadows به مسیر پیشرفت خود ادامه داد و در سال 2017 بود که با نقش کوچکی در مرد عنکبوتی : بازگشت به خانه وارد این مجموعه شد .

اما انگوری رایس (Angourie Rice) روز به روز نقش های برجسته تری را تصاحب می کند . او در سال 2019 در یک اپیزود از سریال بلک میرور نیز ایفای نقش کرد و ممکن است در ادامه نیز با این سریال همکاری داشته باشد . او در سری جدید مرد عنکبوتی : دور از خانه نیز حضور دارد و در حال تبدیل شدن به یک ستاره می باشد.

مشخصات ظاهری انگوری رایس

  • وزن : 117 پوند – 53 کیلوگرم
  • قد : 160 سانتی متر
  • مو : بلوند
  • رنگ چشم : آبی

پیج اینستاگرامی : https://www.instagram.com/angourierice

صفحه توییتر : http://twitter.com/angourierice?lang=en

لیست فیلم ها و سریال های او
سال  فیلم  نقش سریال 
2013 These Final Hours رز
Walking with Dinosaurs جید
2014     The Doctor Blake Mysteries 

Worst Year of My Life Again

2015     Mako: Island of Secrets
2016 Nowhere Boys: The Book of Shadows تگان
The Nice Guys هلی مارچ
2017 Jasper Jones الیزا ویشارت
The Beguiled جین
Spider-Man: Homecoming بتی برنت
2018 Every Day ریانن
Ladies in Black لیزا
2019 Spider-Man: Far From Home بتی برنت   Black Mirror