معرفی و داستان فیلم Official Secrets 2019 با بازی کیرا نایتلی

(کیرا نایتلی) سال کاری خوبی داشته است. او پس از بازی خیره کننده خود در فیلم The Aftermath و فیلم دیگری به نام Misbehaviour که در نقش یک فعال فمینیستی ظاهر شده است و به زودی اکران می شود دوباره با فیلمی حماسی و بر اساس واقعیت بازگشته است .

معرفی فیلم Official Secrets 2019

این فیلم به کارگردانی هود می باشد  و بازیگران اصلی ان  کیرا نایتلی در نقش کاترین گان ، متیو گود در نقش پیتر بومونت ، مت اسمیت در نقش مارتین برایت و …  می باشد.

فیلم Official Secrets (رازهای رسمی)، با بازی کیرا نایتلی و مت اسمیت، داستان واقعی از یک شخصیت به نام کاترین گان است. این زن 28 ساله که نقش مترجم را در دستگاه اطلاعاتی دولت داشته است متهم به جاسوسی و ارسال اطلاعات در مورد جنگ عراق به رسانه ها می شود.  تمرکز اصلی بر روی یادداشتی است که یک عملیات جاسوسی غیر قانونی بین آمریکا و بریتانیا را افشا می کند. یادداشتی که هدف آن متقاعد کردن دیگر اعضای شورای امنیت سازمان ملل برای رای دادن به حمله به عراق در سال ۲۰۰۳ می باشد.

 

در تریلر رسمی، دیده می شود که کاترین درگیر یک سری از بازجویی های شدید پس از افشای اسرار رسمی است. همچنین در این تریلر یاسر به عنوان همسر کاترین معرفی می شود ، شخصی که از ترکیه آمده و به دلیل یک سری اقدامات از کشورش دیپورت شده است.

این فیلم اولین بار در اوایل سال جاری با تحسین منتقدان به نمایش درآمد و در حال حاضر اکران رسمی آن در روز ۱۸ اکتبر در بریتانیا تاید شده است .